Lista ocen Ford Mondeo V Kombi (45) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~husk76
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Klima dmucha raz zimno a raz ciepło mimo ustawienia takiej samej temperatury, nawiweki na szyby boczne dmuchają zimnem tak ją by okno było otwarte
~M M
Kombi 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Mój egzemplarz był z dodatkową nagrzewnicą, podgrzewaną przednią szybą, kierownicą, fotelami itd. Więc jak by można było, dał bym sześć punktów.
~Zbyszek
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Niektórzy narzekają. Zimą według mojej oceny szybko się nagrzewa. Podgrzewana kierownica i fotele dużo pomagają. Latem klima chłodzi bardzo dobrze
~Kamil
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Klimatronik czasem działa kompletnie niezrozumiale. Słabe dogrzewanie tylnych miejsc. Ogrzewanie foteli działa bez zarzutów.
~Markus
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Tutaj jestem troszkę rozczarowany działaniem klimatyzacji ale może to ja gdzies popełniam błąd bo ciężko ją precyzyjnie ustawić.
~jolanta_małgorzata
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Klima, ciężko nastawić, z tylu dużo chłodniej z klima niż z przodu. Debilne przymykanie klapek nawiewu, taniość.
~kierowca
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
porażka- grzanie, chłodzenie do bani; czytałem że podmiana softu pomoże- trzeba się umówić na wizytę u lekarza
~kedar_mk5
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
rewelacyjnie sprawdza się ogrzewanie elektryczne szyb i lusterek. nawet przy silnych mrozach unikamy skrobania. klimatyzacja OK
~Becia
Kombi 1.6 TDCi 115KM 85kW
Miałam już dużo samochodów, i właściwie to nie jest ani dużo lepiej, a na pewno nie gorzej.

Usterki Ford Mondeo V

Ford Mondeo V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ford
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
W lato chłodzi w zime grzeje na tyle intensywnie ze temperatura w samochodzie zmienia sie bardzo szybko
Ford Mondeo V Kombi