Lista ocen Ford Mondeo V (99) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~M M
Kombi 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Co prawda przejechałem tylko 62.000 ale tak czy inaczej. Absolutnie nic, ani razu nawet się jakikolwiek komunikat nie włączył.
~krugoo
Liftback 2.0 TDCi 180KM 132kW
Aktualizacja klimatronika, poprawienie ustawienie elektrycznej tylnej klapy. Trudno to nazwać usterkami więc na razie jest ok.
~mario
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
w sumie przejechałem 540 tyś , 3 mondeo . W jednym ciekla pompa wysokiego cisnienia wymienili na gwarancji
~Łukasz
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Nie nazwę tego usterkami, ale upierdliwości które nie działają jak należy jest mnóstwo...
~emilluszczek
Liftback 1.6 TDCi 115KM 85kW
Awaria czujników ciśnienia powietrza opon - w trakcie realizacji - gwarancja sprzedającego.
~Jarek
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Problem z elektrycznymi lusterkami po myciu w myjni. Wyeliminowane z problemami przez serwis :)
~kedar_mk5
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
samochód nowy, na gwarancji 5 lat/150kkm na razie nic i mam nadzieję że tak pozostanie
~Michał
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Za wcześnie na oceny ale jeżeli będzie jak w poprzednim Mondeo to będzie bardzo dobrze.
~Bartek
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
Nowe auto więc ciężko coś powiedzieć, ale wydaje się, że Ford naprawdę przyłożył się do tego modelu.
~Piotr
Liftback 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Dziura w wykladzinie pod nogami kierowcy ale z winy nieostroznego wyciagania dywanika przez obsługe na myjni.