Lista ocen Ford Mondeo V (99) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Thomas Pillar
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Przez 6 miesiecy nic, ale to ktotki okres czasu. Ale Fordy sa w miare niezawodne. Lakier troche slaby - drobne kamyczki wybijaja lakier, ktory przeswieca na bialo.
~bar kol
Liftback 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
czujniki ciśnienia w kołach (zimowy zestaw opon z felgami) - błąd pojawił się po 100km po wyjechaniu z salonu. po dwóch wizytach w salonie problemu nie rozwiązano.
~trzepak
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Oprócz wspomnianego problem u z klimatyzacją, czasami pojawiają się różne brzeczęnia i drgania elementów w środku, ale tylko na drogach typu "kocie łby"
~Caifornia
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
Świsty powietrza przez uszczelki, klima żyje swoim życiem, kamera cofania staje się "niedostępna", automatyczna wycieraczka działa jak chce.
~Fordman
Kombi 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Typowo montażowe... nie dociśnięte zatrzaski. Konieczność regulacji zamków. No ale może miałem pecha i moje auto było składane przed sjestą :)))))
~Blachablacha
Kombi 2.0 TDCi 180KM 132kW
Mały przebieg czyni moją opinię niezbyt wiarygodną. Chlupie z tyłu przy pełnym baku. Słychać to zarówno w środku jak i na zewnątrz. Podobno ten typ tak ma.
~Darus42
Kombi 2.0 TDCi 150KM 110kW
w samochodzie za 130000 pln trzeszczenie uszczelek w drzwiach nie powinno mieć raczej miejsca. Po 200 km serwis brak dobrej geometrii kół.
~Sikor
Kombi 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
To się zobaczy powyżej 100 tys. Miałem w życiu wiele aut służbowych i umówmy się do 100.000 a często 150.000 w żadnym się nic nie psuje.
~Radosław Lubarski
Liftback 2.0 TDCi 150KM 110kW
105 tys. km i jak dotąd jedna usterka, odkręcił mi się filtr oleju, ale to chyba bardziej wina mechanika niż samego auta

Usterki Ford Mondeo V

Ford Mondeo V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piwi1970
Liftback 1.5 EcoBoost 160KM 118kW
Z drobiazgów - trzy razy wymieniałem plastikową nakładkę na dźwignię regulacji wysokości fotela kierowcy, jakiś bubel konstrukcyjny.