Lista ocen Ford Mustang V Coupe (18) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ms007
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Nie jest to Volkswagen gdzie jest wszystko poukładane. Generalnie nie ma tragedii, ale jest przeciętnie. Szczególnie obsługa radia różni się od aut rodem z Europy i mam wrażenie, że można było by je zaprojektować ergonomiczniej - szczególnie przełączanie źródła dźwięku np. z USB na miniJack lub bluetooth. Przydałoby się więcej schowków np na telefon, klucze i inne drobiazgi, które trzymamy w ręce wchodząc do samochodu. Tutaj do...
~AN
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Sterowanie tempomatem w kierownicy - OK, ale radiem już nie, więc nie da się wygodnie zmieniać stacji i głośności. Zegary czytelne (choć w milach, wymagają przyzwyczajenia, kilometry też są oznaczone, ale małą czcionką). Ogromny schowek w podłokietniku, jak średniej wielkości wiadro. Schowek pasażera mały, raptem kilka płyt CD się zmieści. Schowki w drzwiach tak małe, że równie dobrze mogłoby ich nie być w ogóle. Regulacja fotela elektrycznego...
~K?/
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Samochód nawet w najwyższej wersji wyposażenia był spartańsko prymitywny. Nie ma co opisywać gdy w aucie nie ma co obsługiwać;) wszystkie włączniki miał na właściwych miejscach, pokrętła od klimy również - obsługa intuicyjna. Po roku użytkowania tęskniłem już za autami, w których jest tyle różnych przycisków i bajerów, że można ponarzekać na ergonomię;)
~artur_stępień
Coupe 4.6 i V8 GT 304KM 224kW
Kierowca i pasażer z przodu idealnie. Siedzenia wygodne, miejsca sporo, w ogóle nie męczy jazda. Z tyłu natomiast to maks 180 wzrostu a do wygodnej jazdy 170. W tylnych fotelach ISOFIX. Bagażnik całkiem pojemny oraz składane tylne fotele (po co komu kombi XD).
~Mateusz
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Wszystko co ma być jest pod ręką .Boli tylko ze klapa bagażnika nie ma przycisku otwierania w samochodzie za to minus jedna gwiazdka niby detal ale dla mnie bardzo uciążliwy
~Łukasz J.
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Hm... wszystko co potrzebuję mam w zasięgu ręki i mi pasuje. Może trochę pasy za bardzo do tyłu trzeba sięgać, ale to taki argument 'na siłę'.
~Taiszo
Coupe V6 3.7 305KM 224kW
Wszystko pod ręką. Przyciski na kierownicy dobrze skonfigurowane. Polecenia głosowe pomagają przy wybieraniu numeru telefonu / kontaktu
~czlowiek
Coupe 4.6 i V8 GT 304KM 224kW
AUTO SPORTOWE...JEST TAKIE JAK MA BYC...TWARDE ITD...NIE MA TRAGEDII ...MAM KOLA 20;; I JADE ...
~ass
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Zasadniczo jest ok. Brakuje kieszeni w drzwiach. Dźwignia biegów nieco przeszkadza przy obsłudze nawiewu.
~rocky
Coupe 4.0 i V6 12V 212KM 156kW
Jest w porządku,wszystko na swoim miejscu. Ewentualny system wsiadania do tyłu do poprawki.
Ford Mustang V Coupe