Oceny Ford Orion III 1.4 71KM 52kW 1990-1994

Najnowsze oceny Ford Orion III 1.4 71KM 52kW 1990-1994

3,8
~mario.roza
Sedan 1.4 71KM 52kW
samochód mam od dawna i szczerze mówiąc chce kupić coś nowszego. przez te lata służył mi dobrze jednak czas robi swoje. dość mocno już odstaje od samochodów o kikla lat młodszych. ze względu na silnik ma dość kiepskie osiągi. na dłuższej trasie jest trochę męczący. mój samochód nie ma wspomagania więc w mieście jest jeszcze gorzej. prawde mówiąc jego lata świetności już minęły. na trasie gdy chce wyprzedzić musze mieć szczegółowy plan i dużo...
~martine2@wp.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
Ford Orion to idealny samochód dla małej rodziny (1,2 sztuki dzieciaków + pani żona). Wygodne wnętrze, dobre zabezpieczenie antykorozyjne, tania eksploatacja. Nie bez znaczenia jest bagażnik (pow. 500 l) - moim autem woziłem już meble w 2-metrowych paczkach + zakupy + troje pasażerów. Mam go dwa lata i jestem bardzo zadowolony, bo codziennie robię min. 100 km, a ford nie chce się wcale psuć (puk puk w niemalowane!). Aha! Mówią, że oriony się...
~dmitroca@wp.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
Fajny samochodzik, za niewielkie pieniążki, sam się dziwie że one takie tanie :) sprzedać co prawda, nawet jak się mocno chce, trudno :) wygodny, pakowny (trochę za niska krawędź ładunkowa) samochód dla 4 osobowej rodziny i latlerka :)
~Sebo Duszniki euro1@interia.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
Dzisiaj (01,03,2002)kupiłem to auto. Nie znam wielu jeszcze parametrów (zużycie paliwa), ale auto ogólnie 1-sza klasa. Bagażnik rewelacja. Cena ze sprowadzeniem i akcyzą ok. 7 tyś zł.(Srebrny metal.,szyberdach,centralny zam.) Cóż więcej dodać. Przy cenie do 10 tyś: Escort lub Renault 19. Zadna konkurencja.
3,4
~Sylwia
Sedan 1.4 71KM 52kW
ogólnie dobry, tylko już teraz pod koniec zawodzi dlatego potrezbuję nowego
~DBX1988
Sedan 1.4 71KM 52kW
auto jest dość dobre tylko raz mnie zaskoczyło gdy nie chciał kręcić rozrusznik \"zawiesił się\"
~fanatyk
Sedan 1.4 71KM 52kW
pali na cykniecie, nie zawodzi, chyba ze nie pradu braknie bo znowu cos sie zwarlo ;p
3,6
~SebastiaN
Sedan 1.4 71KM 52kW
Samochód uznaje jako dobry niema co na niego narzekać.
~danielek_d21@o2.pl
Sedan 1.4 71KM 52kW
Całkiem fajne autko,jest niezawodne nawet jeśli się o nie dba i robi naprawy bieżące oraz konserwacje.
~Robson
Sedan 1.4 71KM 52kW
Samochód przeciętny. Słabe przyspieszenie i nadsterowny przy dużych prędkościach. Niezawodny, jesli chodzi o awarie, nie psuje sie często.