Lista ocen Ford Orion III 1.6 i 105KM 77kW 1990-1992 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XxxOooOxxX
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Troche za miekkie zawieszenie i przy wiekszych predkosciach (120-140) wychyla sie na zakretach, raz udalo mi sie nawet oderwac jedno kolo od nawierzchni (przy 140kmh). Za duzo najezdizlem sie Probe i tak mnie ponioslo :D
~Waldek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
u mnie strasznie twrde zawieszenie jak sa nierownosci (a na naszych drogach trudno zeby ich nie bylo) to wytrzymac sie nie da, poza tym łapie spodem koleiny ale to tylko moj chyba tak ma
~Fix_kr
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Ukałd jezdny bardzo dobry. Wspomaganie bez zarzutu. Przy wiekszym obciążeniu staje się minimalnie niestabilny i troche wyrzuca na zakrętach. Biore pod uwage porównanie z innmi autami tego rocznika.
~vortigon@o2.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Dość mało zwrotny samochód i zdarzają się problemy z ustawieniem zbieżności jednak jest to do przeżycia
~gumiś
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
bez ABS ESP itp ale świetnie trzyma sie drogi, komfort nie cierpi o ile dba sie o elementy gumowe zawieszenia
~KOKON30
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
NA CIASNYCH ZAKRĘTACH NIE POLECAM SZYBKIEJ JAZDY, MOCNO NADSTEROWNY WRAŻENIE JAKBY TYŁ SOBIE A RESZTA SOBIE
~Ewa i Maciek
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
twardy, wiec nie najbardziej komfortowy na polskie drogi, po wymianie amortyzatorów znacznie lepiej
~zz_top@wp.pl
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
przy nowych amorkach jest super!!! król zakrętów!!! polecam renomowane części (amorki, końcówki, itp.)
~madamos
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
Na zakrętak jak cztero napędowy!!!ani nadsterowny ani podsterowny!!!
~kokon
Sedan 1.6 i 105KM 77kW
przy większych prędkościach nie polecam ostrych i ciasnych zakrętów