Lista ocen Ford Probe I 2.2 Turbo 147KM 108kW 1989-1992 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wacek
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Jak na auto które ma ponad 20 lat to jest doskonale. Elektronika nie szwankuje wszak fen ford to jest Mazda i to w najlepszym wydaniu czyli model GD. Miałem klika probe , przejechałem nimi sporo kilometrów i żaden mnie w trasie nie zawiódł.
~marprob@poczta.wp.pl
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
zagladac czasami do kola zapasowego-jezeli pojawi sie woda to przeciekaja uszczelki tylnich swiatel,praktycznie niedostepne(tylko wkomplecie z lampami),mozna dorobic z mikrogumy(nie uszczelniac silikonem!!),kontrolowac oslony przegubow
~Kulfon
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
A to kierunek, a to szyba, a to lusterka, a to falujące obroty. Nigdy nie stanął... Zawsz dojechał i wrócił. Samochód ma dużo elektryki więc ma co się psuć ( W końcu 15 lat już mnieło).
~Jurgen
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
mechanizm podnoszenia szyb-wolny kapryśny linki wypadające z mocowań.problem ze światłem cofania,nie działa pas automatyczny analogiczne problemy z linka
~KArdyniak
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Elektryka się psuje i to dość mocno. Na policjantach czasem mi wycieraczki same się włączają. Elektryka to minus w tym aucie.
~FilipS
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Duperelki w stylu tu dioda się nie pali, tam coś w tapicerce trzeszczy raz po raz... Innych drobiazgów u siebie nie zauważyłem.
~Modeq
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
hydraulika sprzęgła, przełącznik nawiewnicy, włącznik wycieraczek i naturalnie prowadnice napinaczy pasów bezpieczeństwa.
~Maciucha
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
jak to w staruszku, klocki, tarcze, niedługo pewnie tulejki w zawieszeniu (stąd to myszkowanie)
~ZENiTH
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
Wszystko ok jedynie to czasami przepalają się żarówki w desce. Z wymianą nie ma najmniejszych problemów
Dziennik kosztów dla Ford Probe I 2.2 Turbo 147KM 108kW
11,9
~lama187
Coupe 2.2 Turbo 147KM 108kW
nie zawiodl mnie ani razu, bylo pare usterek jak np zerwana linka od szyby i tyle