Ocena kierowcy - Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting

MartiT, 5 lat temu
Silnik 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW
Rok produkcji 2018
Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Perfekcja majstersztyk forda lata doświadczenia , Wyboje nie ma problemu teren też nawet na fabrycznych oponach . W skrócie polecam
Moim zdaniem auto bardzo uniwersalne prowadzę firmę instalatorską z obsługą techniczną obiektów, potrzebuje przewieść tone przewiozę , potrzebuję wyjechać na wakacje morze i góry pojadę z rodziną przynajmniej kobieta mi nie narzeka że bagażnik za mały, Przed zakupem testowałem Nissana navarę oraz mercedesa X ( Jak nie patrzeć to samo ) powiem silniki 2,3 bi turbo jak pamiętam, lekka turbo dziura na starcie i brak dźwięku , Co do mnie przemówiło jakość wykończenia deska obszyta skórą no i wersje którą posiadam wildtrak x blue performance kolor piękny i wstawki czarne w połysku . Polecam dla mnie koło mustanga pozycja numer 1
Producent mówi 200 Koni niestety nie jest to prawdą , ogólne silnik stworzony do tego auta , dźwięk i moc litra czuć ale trochę brakuję. Auto posiada silnik przemysłowy raczej bez większych awarii, nie wykorzystany potencjał. Postanowiłem auto z hamować okazało się że nie 200km tylko na silniku 182 konie a na kołach 155 koni przy tym 477Nm. W garnie nowego softu bez uszczerbku na zdrowiu dla silnika 217 km na silniku , na kołach 187 koni no i 605Nm - powiem teraz robi robotę aż półka opada .
Dobry hydrokinetyk o 6 przełożeniach do tego silnika wręcz stworzony
Perfekcja majstersztyk forda lata doświadczenia
Wszystko widać + kamera cofania
Opływowość cegłówki
Daje rano gdy zimno grzeje na full obrotach trochę szumi , ale nie jest to uciążliwe
Powyżej 140 słychać trochę szumy jazdy
Drogi serwis sam olej w ilości 9,6l około 1000 zł według specyfikacji ford professional
10.000 km tylne amortyzatory puszczają olej
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW [l/100km]

12,4
13,0
14,5
9,8
Dziennik kosztów dla Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW
10,3
Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting