Ocena kierowcy - Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting

Marcin, 3 lata temu
Silnik 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW
Rok produkcji 2018
Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Nie polecam marki ford. Zakupiłem samochód ford Ranger za 160 tyś. Auto po pewnym czasie zaczęło gasnąc. Stoisz na światłach, zaczynają falować obroty i silnik gaśnie. Z problem byliśmy kilkukrotnie w serwisie. Serwis od 6 miesięcy nie potrafi zdiagnozować przyczyny. Serwis Ford Plichta z Gdańska ściągnął mechanika z Ford Polska, jego umiejętności również nie pozwoliły na stwierdzenie co jest przyczyną. Mimo wielu nagranych filmów obrazujących usterkę, ford odmówił naprawy samochodu. Kontakt z infolinią ford polska niemożliwy, od kilku miesięcy wszyscy konsultanci są zajęci – mimo kilkudziesięciu prób dziennie. Pisemne wezwanie do usunięcia usterki, pozostało bez odpowiedzi Ford Polska. Czyli ja zostałem z kalmotem za 160tyś a producent nawet nie ma możliwości kontaktu. Serwis i producent przyjęli politykę milczenia, niech się klientowi znudzi. Odradzam tą markę i ostrzegam przed nieuczciwym podejściem producenta/serwisu.
Bardzo awaryjny, posiadamy dwa egzemplarze. W jednym przegrzał się silnik bo padła elektronika. Drugi gaśnie i serwis nie jest sobie w stanie z nim poradzić od 6 miesięcy. Brak możliwości kontaktu z Ford polska, nie odpowiadają nawet na pisma
pooszarpuje często - Automat
Bardzo wysokie spalenie
Katastrofa, wiecznie coś pada w samochodach które są nowe. Dodatkowo serwis nie radzi sobie z naprawami a ford polska odmawia napraw mimo wielu nagrań usterek. Odradzam tą markę.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW [l/100km]

11,7