Ocena kierowcy - Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting

Lukasz P., 3 lata temu
Silnik 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW
Rok produkcji 2018
Ford Ranger V Podwójna kabina Facelifting 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Dobrze spisuje sie w terenie
Układ elektryczny : Caly czas jakies problemy
Przeniesienie napędu : 2 x na lawecie
Samochód, który nie polecam. Odradzam. Samochód 50% stoi na serwisie a nie jezdzi i zarabia. Samochód kupiony w salonie jako nowy w wersji Wildtrack, pomaranczowy kolor (Czekalem na niego pol roku). Wyglada pieknie ale nie jezdzi. Samochód szanowany uzywany 99% na autosradzie gdzie poruszam sie z predkosci 140km/h. Samochod nie upalany w terenie nie pilowany. Normalna zwykla jazda. Wygodny, lecz niestety ciagle usterki nie pozostawiaja mi nic innego jak zostawic negatywna ocene. Cytujac serwis Forda "Nie jest ta jakoś Ford Rangera jaka byla kiedys". Zastanawialem sie nad kupnem Raptora lecz podejrzewam ze ustreki beda takie same. Nigdy wiecej Ford Ranger.
Poki co jeszcze dziala
Narazie bez zastrzezen
Poprawny
Po okolo 1,5 roku Hardtop zakupiony orginalnie w serwisie Forda jako dodatkowo opcja wytarl lakier na tylnej klapie. Usterka naprawione (klapa pomalowana jeszcze raz) na koszt Forda
Super
Jak to pickupie.
Bez zastrzezen
Wygodny i komportowy
Dosyc glosny, ale jest to mniejsza ciezarowka. Akceptowalne
Mnóstwo malych bledów. 50% uzytkowania samochód stoi na serwisie. Serwis Ford Polska udaje ze nic sie nie dzieje. Dramat, nie polecam
Jakosciowo dno
Wypisze tylko kilka usterek. - 4 x awaria zamka Hardkopu. Nie bylo mozliowsci jej otwarcia. A na pace ladunek - predkosc migacze szaleje (raz wolniej , raz szybciej). Zglaszane okolo 1,5 roku tem. Serwis do dnia dzisiejszego sobie nie dal rady. - problemy z kamera cofania. Do dzis nie rozwiazany problem - czujnieki barkowania dzialaja jak chca.
- 2 x wpadlo mi sprzeglo. Nie obylo sie bez lawety. W tym raz w Niemczech na austosradzie 2 dni po gwarancji. Oczywiscie wszystko na mój koszt. ford uzna ze jest po gwarancji. - 2 miesiace po gwarancji zaczely sie problemy z ADblue. Wymina czujnieka Adblu nie pomoglo. Narazie jest diagnoza i zdjecia ze instalacji elektryczna jest przerdzewiala w samochodzie 2 lat i miesiace. Samochód uzytkowany w 99% po autostradzie.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.2 Duratorq TDCI 200KM 147kW [l/100km]

11,4