Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2015 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej B
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
wszystko na miejscu. obsługa intuicyjna (może poza komputerem pokładowym -nie potrafię zrozumieć dlaczego zrezygnowano ze wskaźnika temperatury płynu chłodniczego i trzeba go szukać jakieś cztery poziomy niżej w komputerze pokałdowym. Dobrym rozwiązaniem jest wewnętrzne lusterko do "podglądania" dzieci na tylnej kanapie. Złącze USB w schowku i cały czas zasilane. Podobnie jak gniazdka 12V. Mnie taka koncepcja nie odpowiada.
~Arain
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu jest wygodnie, jedyne co może sprawić problemy to pseudo kubełkowe siedzenia z przodu, które osobom z bardziej krągłymi kształtami z tyłu mogą się wbijać na zewnętrznych wzniesieniach... Trochę brakuje mi schowków [takich pomyślanych] jak np. w renault scienic. Z tyłu [bagażnik] pod matą nie ma miejsca na nic - jest bak... z paliwem.
~W
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Czuje się w nim jak w swojej drugiej skórze. Ma jednak kilka wad. Jedną z nich jest aerodynamika pojazdu, która powoduje że szyba czołowa to istny magnes na kamienie. Wymiana takiej szyby (z podgrzewaniem) to ok 3.5k zł; Jeżdżę głównie obwodnicą trójmiasta, a przez tych 5 lat miałem już dwukrotnie wymienianą szybę - za każdym razem przez kamień.
~Miłośnik ESMAKSÓW
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Bajka, Smax to jest WAGON. rodzina 4 osoby, dwoje dzieci w fotelikach + pies + zakupy + narty deska i wózek :) troche ogranicza ładowność wyjeżdżana podłoga Mam ją ale nie jest warta swojej ceny Jedyny plus to pod samym stokiem narciarskim można swobodnie narty założyć
~Jarek sz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
PRZÓD JEST IDEALNY. mAM WERSJĘ 7 OSOBOWĄ WIĘC DRUGI RZĄD JEST TROCHĘ MNIEJ KOMFORTOWY. MIEJSCA JEST DUŻO JEDNAK FOTELE SĄ JAK TO MOI PASAŻEROWIE OKREŚLAJĄ JAK ŁAWKA. HMM MOŻNA JE ROZŁOŻYĆ I DOPASOWAĆ ALE TROCHĘ TWARDE.
~vidmar
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
tak go widzialem w katalogu, tak wyobrażałem - żadnych komrpomisów jeśli chodzi o wygodę podróżujących
~Generalnie Zasowolony
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Wszystko na miejscu i pod ręką. Bez zarzutu.
Ford S-Max I Van Facelifting