Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2015 (6) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej B
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
dobrze (takie 4 minus) bo auto jest tanie (stosunkowo) dla wersji podstawowej. Ale jak dołożyć trochę dodatków i bajerów to robi się ekskluzywnie, a przecież nie jest to auto luksusowe. UWAGA! nie zamawiajcie systemu nagłośnienia premium. To jakiś szajs i całkowite nieporozumienie. Dwa razy więcej tekturowych głośniczków to jeszcze nie hi-fi!! Lepiej za te pieniądze dołożyć webasto, albo automat (czego żałuję nieprzerwanie)
~Miłośnik ESMAKSÓW
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Nie ma lepszego auta rodzinnego nie produkuje rodzinnego vana, mercedes od czasów Vaneo też nie. Jedynie BMW Grand Tourer. Jak okaże się że fajny (umowiłem się na jazdę probną ) to ... chodź z drugiej strony SMax II jest zaje...y ale fordy mi sie już znudziły 3 smaxy pod rząd
~Jarek sz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
BARDZO DOBRY ZWŁASZCZA JEŻELI TRAFIMY NA WYPRZEDAŻ ROCZNIKA CO ZAWSZE JEST PRZYDATNE. SAMOCHÓD KATALOGOWO WARTY 143 TYŚ KUPIŁEM ZA 111 TYŚ MOŻNA MOŻNA. A I JESZCZE SPADEK CENY BARDZO POWOLNY
~Arain
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Co dużo mówić - nie trudno znaleźć lepiej wyposażone auta konkurencyjnych marek w znacznie niższej cenie - pytanie brzmi, czy chcemy bajerów, czy czegoś technicznie sprawnego...
~Generalnie Zasowolony
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Cena katalogowa za wersję Titanium PlatiniumX + dodatki - prawie 15K - to za dużo!!! Ale po negocjacjach - duuży upust. I jestem zadowolony ;)
~W
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Ciężko o taki poziom wyposażenia + taką przestrzeń w tym przedziale cenowym
Ford S-Max I Van Facelifting