Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW 2010-2015 (7) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej B
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
ROZCZAROWANIE. Przed zakupem Forda "odrzuciłem" opcję Outlandera bo nie miał nawiewów na tył. A to akurat dla mnie było istotne. Ford S-max taką opcję ma (nawiewy w słupklach) ale... Chłodzenie do bani! Grzanie już lepiej, ale klima wyrźnie nie daje rady z kubaturą auta. Sytuację pogarsza czarny lakier (ale nie lubię białego). W efekcie jest po prostu za ciepło. Należałoby ustawiać chłodzenie na LO a nawiew na MAX i wtedy czuć. Ale przy...
~Jarek sz
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
TO JEST NAJWIĘKSZA BOLĄCZKA. DWUSTREFOWA KLIMA NO TO DWA MAŁE NAWIEWY Z TYŁU. NIE DAJĄ RADY TAK JAK KLIMA Z PRZODU JEŻELI JEST NA AUTOMACIE TO ZAPOMNIJCIE ŻE BĘDZIE WAM CHŁODNO. TRZEBA SAMEMU POKOMBINOWAĆ ŻEBY BYŁO CACY. Z TYŁU NIE DA SIĘ NIC ZROBIĆ.
~W
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Genialne podgrzewanie szyby + system "Air Max". Zima z tym autem to bajka - rozmrożone i gotowe do jazdy w 3min (za sprawą podgrzewanej szyby czołowej i elektrycznej nagrzewnicy). Klima raczej sprawna, ale przy 4 osobach, zimą, mocno paruje.
~Miłośnik ESMAKSÓW
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
nieciekawie zwłaszcza z tyłu albo za gorąco albo za zimno bardzo śłabe nawiewy w słupkach bo te na dole jak to w rodzinnym wozie wiecznie zawalone różnościami, szyby parują na długich trasach nie pomaga grzanie szyb przednich i tylnych
~vidmar
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
słabo chłodzi w upale, trza chwilę poczekać, nagrzewnica postojowa - cudowne zanleziosko - nikt ze znajomych tego nie ma, no chyba że kolega kierowca TIR-a. Rano auto bez szronu, gotowe do jazdy jakby ktość nim przed chwilą przyjechał
~Generalnie Zasowolony
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Dużo przestrzeni do nagrzania - nie idzie to błyskawicznie. Ale też lepiej, niż się spodziewałem - nawet przy -20C po kilku kilometrach było ciepło
~Arain
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Genialna klima, szybko i skutecznie - o dziwo nie miałem chorego gardła po tym lecie - co w ostatnim aucie działo się nader często...
Ford S-Max I Van Facelifting