Oceny Ford Scorpio II Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998

Ford Scorpio II Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Scorpio II Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998

~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Moim zdaniem świetny samochód - niezwykle komfortowy, z bardzo bogatym wyposażeniem - stosunkowo ekonomiczny (gdy się go nie depcze) - silnik 2.0i 8V niezwykle trwały - rozrząd na łańcuch. Jest to samochód niezwykle pakowny (mam kombi). Bardzo dobre światła soczewkowe. Ze starości potrafi w Fordach nawalać elektryka - jak się to raz porządnie zrobi - nie będzie problemów.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Doskonałe auto. Mój egzemplarz bezawaryjny, bez korozji. Super wykończenie, pełna elektryka. Świetne auto! Polecam ten samochód, ale sprawdzony od Niemca a nie z Polski bo polskie są pozajżdżane (może nie wszystkie, ale znacznej większości)
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
ogolnie bardzo dobry samochod.wygodny wszystko elektryczne co bardzo wplywa na jego ogolna ocene.wyglad tez niczego sobie ale tylko w wersji kombi bo w sedanach kijowy tyl.naprawde bardzo mi sie podoba
~modzian
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Zawsze chciałem mieć wieloryba no i mam a następnym będzie też wieloryb ale z silnikiem 2,3 lub cosworth:)
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
mówią (ford g**** wort )nie zgadzam się z tym, auto wart pieniążków, a są one niezbyt duże jakie trzeba przeznaczyć na takie auto, polecam wszystkim zainteresowanym.
~mrozenkiewicz@wp.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Super auto. Szkoda tylko że sprowadziłem go na sprzedaż - telefon do mnie 608 616 461, jakby ktoś był zainteresowany. Auto jest w Warszawie.

Usterki Ford Scorpio II

Ford Scorpio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~SLawek
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Komfortowe, bogato wyposażone, elegancko wykończone i solidne auto za niską cenę. (Stosunek jakość/cena)
~SPA
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
JEŻDŻĘ FORDEM SCORPIO OD 4 LAT,TE AUTO KUPIŁEM W NIEMCZECH,JEST BARDZO WYGODNE I BEZ AWARYJNE. (Silnik)
3,8
~www.gymxxl.prv.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
tak jak silnik bez zastrzeżeń , no moze przy 2 trochę zgzytnie (Skrzynia biegów)
3,8
~slawek
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Koszmarne ceny części: tlumik centralny z łączem elastycznym 1200zł!! amortyzator tył 850zł. i to na zamówienie! tuleja wahacza 200zł!.Do tego jeszcze ceny usług - makabra. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Ford Scorpio II Kombi