Lista ocen Ford Scorpio II Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998 (11) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
jest dobrze, przy tak dużym aucie naprawdę nie jest źle, najlepiej nadaje się na trasy wtedy naprawdę można zejść ze spalaniem poniżej 9l, obciażony po brzegi czy nie pali tyle samo, przeglądy przy tym roczniku nie istnieją, człowiek sam musi wyczuć co i jak, naprawdę jeśli ktoś zadba będzie sie nim długo cieszył, części proponuje wstawiać oryginalne- nie wspomnę, że to gwarancja jakośći i trwałośći, no właśnie coś za coś, za nieduże pieniążki...
~modzian
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Ceny części na rynku wtórnym są atrakcyjne. Warto mieć konto na Ford Scorpio Team, a dzięki temu mamy dostęp do części większy niż gdziekolwiek indziej. Spalanie w trasie ok, miasto z uwagi na słaby silnik i sporą masę nie może być małe.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Zużycie paliwa bardzo dobre - w mieście (Warszawa) około 12 litrów LPG, a w trasie około 8/9 - zależy czy ma się ciężką nogę. Części stosunkowo drogie, ale są dostępne - przez Allegro wychodzi znośnie.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Nie narzekam na ekonomiczność mojego egzemplarza, jednakże znam bardziej ekonomiczne pojazdy. Jeżdżę na gazie i w mieście (Warszawa) spala mi około 13 litrów LPG na 100 km
~slawek
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Koszmarne ceny części: tlumik centralny z łączem elastycznym 1200zł!! amortyzator tył 850zł. i to na zamówienie! tuleja wahacza 200zł!.Do tego jeszcze ceny usług - makabra.
~mrozenkiewicz@wp.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
O rany, ale wciąga! Rozumiem że to 1600 kg wagi, silnik 2 litry benzyna, ale zużycie paliwa jest za duże. Miasto 13l, trasa - 10 l.
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
nie jest tak zle jak na ten silnik przy zasilaniu benzyna.ale wedlug mnie tylko gaz go ratuje
~SPA
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
W MIEŚCIE OK 9L , W TRASIE OK 7 LITRÓW !!!
~www.gymxxl.prv.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
ceny normalne tylko brak zamienników wahaczy
~lizergin
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
auto jest wielki więc i zuzycie nie nalezy do najmniejszych
Ford Scorpio II Kombi