Lista ocen Ford Scorpio II Kombi 2.0 i 115KM 85kW 1994-1998 (10) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~slawek
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Jedyna zaleta to tani w zakupie, ale dlatego, że starsze roczniki wymagają chyba wiele napraw i to bardzo kosztownych. Jak szybko kupiłem tak jeszcze szybciej sprzedałem. Zdecydowanie odradzam; pozytywne opinie o Scorpio pochodzą zapewne od sprzedających.
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Niezwykle komfortowy samochód, z fantastycznym wyposażeniem, za bardzo niewielkie pieniądze. Stosunkowo ekonomiczny (przynajmniej mój egzemplarz - gaz sekwencyjny BRC)
~mrozenkiewicz@wp.pl
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Za taką cenę - ideał - Niech się schowa omega, mazda 626 czy honda accord. To moje pierwsze auto, za którym ludzie się oglądają! Komfort mercedesa za połowę jego ceny!
~virus.ja85
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
stosunek jakosci do ceny jest doskonaly.dobre wykonczenie bogara ilosc dodatkow(pelna elektryka,poduszki ABS itd)daje doskonaly efekt za ta cene
~lizergin
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
fajne wygodne auto za małą cenę, choć moja zona nie chce mnie nim wozić jak "zachoruję" bo mówi, że jest za wielki
~modzian
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Za tą cenę można mieć wygodne, duże, bezpieczne i naprawdę doskonale wyposażone auto.
~SLawek
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Komfortowe, bogato wyposażone, elegancko wykończone i solidne auto za niską cenę.
~SPA
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
JAK BY DALEJ PRODUKOWALI TEN MODEL BEZ ULEPRZEŃ TO JEŹDZIŁ BYM DALEJ FORDEM SCORPIO
~ckmot@onet.eu
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
Świetny samochód za nieduże pieniądze (ja dałem za swój 6000 zł)
~mateusz
bardzo dobry