Lista ocen Ford Scorpio II (112) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~guuzman
Kombi 2.0 i 115KM 85kW
przestrzeni to mu nie brakuje, dużo miejsca, ja mam kombi także wiele potrafi, z przodu z tyłu miejsca ogromnie dużo, nawet osobom powyżej 185cm nie stanowi problemu, śmiało cztery osoby jadą bez przemęczenia. b.dobry na wypady w góry, pomieścic można baaardzo duuużo.Ostatnio wiozłem teściową, żonę i kochankę ze wszelkimi ich tobołami na wypoczynek, nie wyobrażacie sobie co te kobiety potrafiły zabrać ze sobą, wszystko się zmieściło a co...
~omeganiol531
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Sprzodu siedzi się dośc wygodnie miejsca narękę można zawiesić na podłokietnik zarówno z przodu i tyłu lub oparcie drwi. Fotele regulowane. Pomimo w maxymalnego wysunięcia przednich do tyłu z tyłu pasazerowie siądą dość wygodnie. Fotele dość dobrze wykonanie oparcia boczne dobre trzymanie na zakrętach. Gruby opacia welur z solidnych materiałów. dośc duży bagażnik choć mógłby być wyzszy. Dość cieższko sie wysiada wysokim kierowcą...
~Marek
Sedan 2.9i 24V 207KM 152kW
rewelacja!!! Audi A6, BMW 5 sie absolutnie chowaja. Mam 2 metry wzrostu i ciezko mi kupic nastepne takiego duze auto w tak atrakcyjnej cenie. Z tylu nawet za mna osoby maja bardzo duzo miejsca. To najwiekszy atut Scorpio. Miejsce na bagaze w kombi - super, ale w sedanie przez tylni most niestety troche ograniczone, tym bardziej jak sie wozi kolo zapasowe w bagazniku (butla LPG w miejscu na kolo zapas.)
~Broda
Kombi 2.9i 24V 210KM 154kW
Pod tym względem Chyba najwygodniejsze auto pod słońcem ! W pięć osób z katowic nad morze i wszyscy wychodzą zrelaksowani, dosłownie ! Nie ma porównania, np volvo 940 kombi musi sie schować, szczególnie jeśli chodzi o pasażerów z tyłu. O innych, skodach,golfach,oplach,fiatach to nie ma nawet co pisać, bo to dno. W scorpiu to jak w domu na kanapie, chyba nawet wygodniej.
~147_gta
Kombi 2.5 TD 115KM 85kW
z przodu miejsca jest pod dostatkiem. pasazerowie z tylu pojazdu moga sie zgubic;) bardzo duzo miejsca na nogi, zwazyszy na to iz z przodu kierowca i pasazer maja 185cm wzrostu i maja dosc dalek odsuniete fotele z tylu na nogi miejsca nam nie zabraknie. kanapa rowniez jest bardzo wygodna i duza, wyposazona w podlokietnik.
~olcha20@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
no tu trzeba by dać conajmniej 8... przy pełnym wychyleniu siedzen przednich do tyłu - i tak z tyłu wejda nawet duze chłopy :) natomiast jeśli kieraca niewielki => moja żona :) to z tyłu mozna robić imprezke....stolik z kartami wejdzie :) - po złożeniu tylnych siedzeń mamy łózko dla 2 osób...
~Przekonany ze ten ford jest g.wart
Sedan 2.3 i 16V 147KM 108kW
Najmocniejsza strona auta ale nie waro! Doprawdy nie warto kupować scorpio wyłacznie z tego powodu (innych powodów też nie JUŻ nie mam. Jest dużo aut w tym segmencie gdzie komfort jest porównywalny a kosztuje ten "luksus" mniej. DUUUżo mniej!
~mihi
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
scorupy sa z miejsca slynne typu przy przesunietym fotelu kierowcy do konca pasazer za nim przy wzroscie 180cm zaklada noge na noge-ale mnie poniosło ale naprawde i w piątke 550km i jest wygodnie w cztery osoby luksusowo
~LinLuk
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
przestrzeń to jest to co najbardziej kocham w tym samochodzie. Jest bardzo duzó miejsca, teraz jak już się do niego przyzwyczaiłem to kiedy wsiadam, w samochody moich znajomych zastanawiam sie jak ja mam się tu zmieścić :D
Dziennik kosztów dla Ford Scorpio II
14,0
~grzegorz06@wp.pl
Kombi 2.3 i 16V 147KM 108kW
Bardzo przestronny zarówno dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu można wygodnie wyciągnąc się jak na kanapie. Bardzo wygodne fotele z przodu i z tyłu. Po położeniu tylnych siedzeń wygodne spanko nawet dla trzech osób.