Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (92) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Nixon4u
Hatchback 2.0 i 16V 115KM 85kW
Biegi w mojej Sierze wchodza bez zarzutu na miejsce w jejsce o jakim pomysle. Nie mam problemow moze tylko poza jednym. dalczego nie ma 6-go biegu???? Rozwiązanie biegu wstecznego jest doskonale w mojej skrzyni. Wbija sie go jak szóstkę (zaraz pod 5) i nie trzeba ani naciskać drążka ani podnosić zapadki, poprostu wbijam wsteczny i on tam jest. Żadnych zgrzytów, doskonała kultura pracy.
~misiek
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Skrzynia biegów napęd pracuje bardzo dobrze, lekko i jak na swój wiek precyzyjnie, ale ma jeden, za to duży, mankament - krótkie przełożenie piatego biegu, na trasie bardzo uciążliwe, bo prędkość przelotowa, pozwalająca zachować spalanie na przyzwoitym poziomie, nie będąca zabójcą dla silnika i umożliwiajaca słuchanie radia to ok 120 km/h
~kierowca skodillaka i scierki/wilu136
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Porownjac skrzynie forda i skrzynie skody rapid z tego samego roku to niebo a ziemia. Biegi przelaczaja sie z wyczuciem , plynnie , lewarek prowadzi sie precyzyjnie.Cichutka i dobrze zestopniowana jak na tak duze auto.
~reth__
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Skrzynie oceniam dobrze, choc w moim przypadku chodzi ona troszke ciezko, ale byc moze jest to takie wrazenie bo przesiadlem sie z lepszego autka o nowoczesniejszej skrzyni. Mimo wszystko jestem zadowolny z pracy skrzynii
~gizmo@neostrada.pl
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Mam z nią male problemy, pierwsze dwa biegi wchodzą opornie chodz jedynka juz nie az tak bardzo po wymienie samoregulacji, ale drugi bieg pozostawia wiele do zyczenia. Pozatym znakomicie zestopniowana
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Skrzynia biegów dość dobrze zestopniowana,bez większych zastrzeżeń.Niestety w ostatnim czasie zaczęła lekko się haczyć.Moja ocena skrzyni biegów to 4.
~bobas
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
jak na 18 letni samochod bardzo dobrze z wyjatkiem sychronizatora 2 biegu ktory stwarza lekkie opory ale ponoc przy tej skrzyni to normalne.
~Jędrzej Pawlaczyk
Hatchback 1.8 87KM 64kW
Wszystko dobrze chodzi, tylko trzeba przyzwyczaić sie do "wciskanej" R-ki, którą trzeba czasem wbić parę razy. Ale pare dni jazy i się o tym zapomina.
~Bzyku753
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
jak na ten wiek i przebieg to jest naprawde super, jeździłem mlodzymi rocznikami BMW e30, Vectra A, renault 19 i peugeot 106 i wszystkie miały gorszą skrzynię
~p
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
Nie jest może zbyt precyzyjna (ani MT75 ani N9) ale MT75 napewno nie zniszczalna. Nie raz wsteczny wrzucało się przy 120 km/h
Ford Sierra II Hatchback