Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (87) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz Gdańsk
Hatchback 1.8 87KM 64kW
czesta wymiana gum na wachaczach i laczniki stabilizatora :( co dwa lata trzeba juz sprawdzac.tylko raz zaroweczka pod zapalniczka.
~Włodzimierz Sitkiewicz
Hatchback 1.8 90KM 66kW
jestem użytkownikiem od niedawna, a ponieważ auto jest jak spod igły, poza podstawowymi wymianami nic mojej sierrce nie dolegało
~maryba
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
jak kupiłem to naprawiłem pare rzeczy po poprzednim właścicielu niedbaluchu, ale teraz jest OK, i nie mam co naprawiać
~michael@mat.uni.torun.pl
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
przejechałem nią 15tys km i na razie wymieniłem tylko klocki, ani razu nie odmówił posłuszeństwa, trochę psuje się elektryka (brudy)
~DADI
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
hmm mysle ze ta auto nie zasuguje na słowo zawodnosc.....;] one tak n prawde niezawodzi....!!
~Patryk - horizon@vp.pl
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
W porównaniu do konkurentów tej samej klasy z tych lat (np opel, vw) jest całkiem znośnie
~t.o.m.m.i
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
posiadam samochód od roku i nigdy niemialem problemów z uruchomieniem nawet na 20 stopniowym mrozie!
~dar
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
tłumiki za szybko korodują, moim zdaniem mogły być lepiej schowne, słaba jakość plastiku,
~NeegerNH
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
psują się drobiazgi, jak na mocowanie linki gazu przy pompie, które jak jest plastikowe to się łamie
Dziennik kosztów dla Ford Sierra II Hatchback
8,6
11,3
~Piotrek
Hatchback 2.0 i 101KM 74kW
muszę co roku po zimie robić poprawki blacharsko-lakiernicze bo zawsze gdzieś wylezie pierd........ rdza
Ford Sierra II Hatchback