Lista ocen Ford Sierra II Hatchback (87) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Świdniczanin
Hatchback 2.0 i 125KM 92kW
jak to w starym fordzie bywa drobiazgów nie brakuje, od złych styków w kostce świateł tylnych przez rdze na błotnikach i masce do przecierania się linki gazu i wymiany średnio raz na rok wachaczy w przednim zawieszeniu. jeszcze przecieki w silniku ( palstykowe osłony slinika), sonda lambda , która lubi sprawiać kłopoty , więcej niepamiętam
~bobas
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
trudno powiedziec ,wymieniane byly przednie dolne waczhacze z powodu wybicia swozni, sadze ze na polskich drogach i tak dlugo wytrzymaly .tylna polos tez zostala wymieniona z powodu wybicia sie frezow ale poza tym jest okej, nawet korozja prawie nie daje sie we znaki.
~GRYFARTPAWELR@WP.PL
Hatchback 2.3 D 67KM 49kW
Przez trzy lata użytkowania mojej Sierki wymieniłem: lożysko koła, łożyska napinacza jakiegoś paska klinowego, jedną sprężynę od zawieszenia przedniego, próg no i oczywiście ze trzy razy gumy stabilizatora (ten typ tak ma) :-) i oczywiście klocki i opony, ale to w każdym samochodzie
~Bzyku753
Hatchback 2.0 i 115KM 85kW
eksploatowałem około 4 lat, wymieniłem amortyzatory przód i tył, silnik centralnego zamka tylnych drzwi i bagażnika, akumulator, a poza tym oczywiście regularnie oleje, filtry i świece, klocki hamulcowe, rozrząd, żadnych poważniejszych usterek
~kierowca skodillaka i scierki/wilu136
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Mam auto 2 miesiace. Z tego co zauwaylem i musialem wymienic to byl przelacznik kierunkowskazow( nie odbijal) i kilka zaroweczek w desce rozdzielczej. Z tego co sie orientowalem to ceny czesci smieznie niskie ....
~bergercs
Hatchback 2.0 105KM 77kW
Kilka drobnych awarii po kupnie (nie działające światło, brak sygnału itp.) ale auto tak proste w budowie, że naprawiam sam. Przyczynami były przeważnie zaruściałe styki, przetarty kabel itp.
~misiek
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Przez rok czasu zepsuł się tylko paliwomierz i termostat podczas wymiany płynu na zimowy (ale to się może zdarzyć w każdym aucie z pewnym przebiegiem podczas wymiany płynu)
~rsenda@wp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Masa w tylnych swiatlach skorodowana. problemy z bezpiecznikami i przekaznikami. polka tylna wygiela sie pod wlasnym ciezarem. Siadl wlacznik ogrzewania tylnej szyby 15 pln
~paul661
Hatchback 1.8 TD 75KM 55kW
Niestety sypią się drobiazgi: Klamka od schowka, linka od wlewu paliwa / bagażnika, linka prędkościomierza, tylną lampą zaczyna wlewać się woda do bagażnika, itp.
~Jakub Kociński
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Mam problem z olejem, chcleje jak głupia ( nawet 1 L na 300 km ) ale nie wyrzuca, tylko przepala ( widać jak przyśpieszam z wydechu ) Sprawdziłem sprężanie, bardzo dobre
Ford Sierra II Hatchback