Lista ocen Ford Sierra II Hatchback 2.0 i 120KM 88kW 1989-1993 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mikado
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Silnik 2DOHC 2l to niewątpliwie dobra jednostka napędowa z tamtych lat i bardzo dobrze sprawdza się w tym samochodzie.Lubi nieco wyższe obroty ,ma 120 KM i pozwala na jazdę bez strach ,że kogoś nie wyprzedzimy lub ,że się nie zmieścimy.Egzemplarz samochodu w dobrym stanie technicznym ,ten silnik, jest zdolny rozpędzić do około 200km/h.Oprócz tego dobre przyspieszenie.Moja ocena ogólna silnika to 5.
~bobas
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
kultura pracy jak to przy czterocylindrowcach-przecietna. elastycznosc powyzej 1500 obrotow bardzo zadowalajaca,samochod jest dosyc lekki 1120 kg mimo tylnego napedu co daje mu przewage nad duzymi limuzynami o podobnej mocy.
~kierowca skodillaka i scierki/wilu136
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Jak na takiego staruszka to daje rade. 10 sek do setki jak dla mnie w zupelnosci wystarczajace.Elastycznosc ponadprzecietna.Sprawnie przyspiesza od najnizsych obrotow.Co do kultury nie mam zastzezen.
~DJ.R.
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
kultura pracy jak na ten rocznik i przebieg bardzo dobra Elastyczność po prostu świetna, wyprzedzanie nie sprawia żadnego problemu
~Casey
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Kultura pracy przeciętna natomiast elastyczność silnika DOHC jest super-prawie jak w Dieslu.
~MAKICE
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Bez problemu radzi sobie przy wyprzedzaniu nawet zaladowany i z przyczepką
~kecik@fsd.lublin.pl
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Duży, wygodny, dynamiczny, trzyma się drogi jak przyklejony
~lukssus@interia.pl
Hatchback 2.0 i 120KM 88kW
Silnik jest dynamiczny, choć trochę głośny.
Ford Sierra II Hatchback