Lista ocen Ford Sierra II Kombi 2.0 i 120KM 88kW 1989-1993 (19)

~El Sonbaty
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Auto jest super WYPAS- nie wiem dlaczego niektórzy się z niego śmieją. Gdyby pojeżdzili "scierą" to zobaczyli by co to znaczy dobry mocny wóz prawie jak passat tyle że za połowe ceny. A ciągnie z kopyta i zarówno na gazie jak i na bezynie, buda "0" rdzy !!! Auto jest super. Ja mam ładownego kombiaka.
~qba
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
jestem bardzo zadowolony z mojego autka. dla mnie jest samochodem wyjatkowym. bezproblemowym!
4,1
~pestek
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Trochę zajmuję się samochodami ale naprawdę nie wiem skąd takie skrajne opinie na temat sierry może po stronie malkontentów wypowiadają się wyłącznie właściciele golfów którzy nie mogą znieść sierrek wyprzedzających w sytuacjach gdy ich autkom nie starcza i muszą się wlec w procesji.
~Patryk szydercaaa@o2.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
samochod dobry a przy tym tani, jesli nie byl po wypadku nie powinien rdzewiec,mala masa 1155kg i moc 120km/88kw i tylny naped moga dostarczyc milych wrazen:) wygodne autko na dluzsze podroze :)
~juzonmr
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Bardzo fajowy motorek, dynamiczny (2.0 DOHC), z rozkoszą oglądam miny cwaniaczków w nowszych brykach jak ich łykam na światłach. Trzeba uważać na głowicę-nie dawać w pędzel na zimnym silniku. Generalnie rewela. (Silnik)
~urbanek-r@wp.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
silniczek pracuje równiutko ,jak do tej pory nie miałem z silnikiem żadnego problemu.A lubie poszaleć (Silnik)
~ciapul@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Duży pakowny samochód a i ktoś kto lubi szybką jazdę będzie zadowolony
~luke200
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Drogi w utrzymaniu, szczególnie bez instalacji LPG, ale dostarcza dużo radości z jazdy i daje poczucie bezpieczeństwa.
~Azmar
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
Brak klimy troche przeszkadza ale i tak jest nieźle (Wentylacja i ogrzewanie)

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~VIK
Kombi 2.0 i 120KM 88kW
500km bez zmęczenia, o czymś świadczy-lepszy jest tylko merc (Ergonomia)
Ford Sierra II Kombi