Lista ocen Ford Sierra II Sedan (105) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Jak na tą klasę samochodu z tamtych lat - zero uwag. Mój zaniedbany egzemplarz miał orkiestrę dźwięków w środku. Po zastosowaniu doraźnych środków (opróżnienie boczków drzwi, wyłożenie ich tkaniną, wciśnięcie zwitka papieru pomiędzy obudowę nawiewu a deskę rozdzielczą itp.) szybko doprowadziłem kabinę 20-letniego samochodu do takiego stanu, że słychać było tylko silnik.
~Piccon (mailto: stamor83@onet.eu)
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Konstruktorzy nie przesadzili, i dobrze - SLYCHAC MRUCZENIE SILNIKA!!! Mata firewallu odkleja sie od strony kolumny kierownicy, ale znacznie bardziej niebezpieczne jest... wygluszenie maski - moze zablokowac linke gazu gdy pedal jest "do dechy"!!! (Mnie tak sie stalo przy wyprzedzaniu - mata wlazla w ciegno przy 5000rpm, a znaprzeciwka wyskoczyl TIR...
~Lucas gg:2527401
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Właśnie... słaby punkt sierry. Przy większych obrotach robi się głośno, a przy większych prędkościach bardzo słychać opór powietrza. I nie wiem dlaczego nagle w kabinie pojawia sie podmuch powietrza, chociarz wszystkie kanaly sa pozamykane i nie wychodzi z nich powietrze. Prawdopodobnie pochodzi to wszystko z niedociagnietych szyb bocznych.
~d_artanian
Sedan 1.6 75KM 55kW
Przy 90-100 jeszcze ok. Potem słychać silnik, przy 130 słychać opony i silnik,a powyżej 130 już po prostu słychać wszystko. To słaba strona tego auta. Plusem jest to(może nie w tym miejscu pisze),że przy prędkościach rzędu 160-170km/h prowadzi się stabilnie,jest odporny na wiatry boczne i nie pływa. Pomaga jej mały prześwit.
~WOŁEK
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
AUTO SUPER, PALI GAZU OKOŁO 10L/100KM. ZAKUPIŁEM SIERKE NA POCZĄTKU TEGO ROKU ROCZNIK 1992, 2.0L + LPG, SEDAN ZA 1900 ZŁ. AUTO REWELACJA DUŻE, WYGODNE I TANIE W EKSPLOATACJI, PALI NA DYG, NIE MAM Z NIĄ ŻADNYCH PROBLEMÓW. POLECAM WSZYSTKIM, KTÓRZY CHCĄ MIEĆ DUŻE, WYGODNE I TANIE AUTO
~devylin
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
ooooooooooooo masakra bardzo glosna slychac doslownie wszystko silnik wiatr wszystko gwizdze a najbardziej denerwujacy jest klamot silnika.chociaz to benzyna ale chodzi jak diesel.ale podobno te silniki tak maja po wiekszym przebiegu
~Azbest
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Nie lubię jak w samochodzie nie słychać silnika. W sierce odgłos silnika jest miły i rasowy, niestety powyżej 150 km/h słychać tylko szum powietrza, auto jest kiepsko wyciszone jeżeli chodzi o odgłosy z zewnątrz.
~AdamQwert
Sedan 2.0 i 120KM 88kW
Silnika jako tako nie słychać, przy dużych prędkościach też nie jest źle jak na 20-to letnie auto. Jednakże trzeszczące plastiki mogą na początku denerwować (po przejechaniu tysiąca km już się ich nie słyszy).
~JPM
Sedan 1.8 87KM 64kW
Wyciszenie z zewnątrz bardzo dobre. Na nierównościach słychać przednie zawieszenie. No i silnik przy wyższych obrotach. Ale przy 140 jest jeszcze dość cicho, można komfortowo podróżować.

Usterki Ford Sierra II

Ford Sierra II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kra
Sedan 1.8 87KM 64kW
biorac pod uwage brak maty przy pokrywie silnika oraz zniszczona mate wygluszajaca komore silnika to silnik pracuje nadwyraz kulturalnie, jak sie ociepli bedzie nowa mata i w srodku bedzie cisza calkowita :-)
Ford Sierra II Sedan