Oceny Ford Taunus II Sedan

Ford Taunus II Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Taunus II Sedan

~artur
Ford Taunus II
to jeden z lepszych samochodow rodzinnych lat 70, prosta, funkcjonalna i sprawdzona konstrukcja, solidnie wykonana, samochod nie jest rakieta ale wolem roboczym, ktory przez dluuuugie lata wiernie realizuje swoje zadania
~Tauniak_Goral
Sedan 2.3 107KM 79kW
Ford Taunus II
Auto dla fanatyka! Chcesz remontowac to licz sie z tym, ze bedziesz musial zrobic CALE AUTO zeby sie nim w pelni cieszyc. Nie ma rozwiazan polowicznych, bo zawsze cos obok wyskoczy. amochod z dusza, silnik super. Jazda i wrazenia takie, ze nie mozna za nie zaplacic karta (jakiejs tam firmy), za Taunusa jednak mozesz zaplacic;)
Sedan 2.0 90KM 66kW
Ford Taunus II
Auto dużo pali, ale pojemność nie pozwala palić mało, płynność jazdy bez zarzutu, silnik wprost idealnie się spisuje a jest grubo powyżej 200 000, w największym mrozie pali na bardzo dobrze, ale jest trochę toporny jak na te lata :)
Dziennik kosztów dla Ford Taunus II Sedan
8,1
~Michal "Mis"
Sedan 1.3 55KM 40kW
Ford Taunus II
Mialem do wyboru Taunusika albo cos w stylu AX, P106. Nie zaluje na pewno. Auto jest cudowne i kochane. Ma swoj klimat i dusze.
~Taunusowiec
Ford Taunus II
Taunus to auto jedyne w swoim rodzaju, jeżeli do tego jest w niebieskim kolorze tak jak mój to...heaven
~majk
Sedan 1.6 68KM 50kW
Ford Taunus II
cóż mogę powiedzieć DOSKONAŁY samochód mimo małych wad
~biały
~mistapotejtos
Ford Taunus II
autko naprawde fajne i bezawaryjne jesli sie o nie dobrze zadba polecam furka dla kogos kto lubi klasyki ;) (Poważne usterki)
~rav
Sedan 2.3 107KM 79kW
~Mad mAX{jb}
Sedan 1.6 68KM 50kW
Ford Taunus II
miał jakis czas temu remont po ilu nie wiem chodzi równo troche sie dławi jak zimny przy hamowaniu. Jeszcze mie musiałem przy mim grzebac a zrobiłem 9567 km. jak na 31 lat to bajka. (Silnik)