Lista ocen Ford Taunus III (34)

~Tomasz
Sedan 2.0 100KM 74kW
Taunus to spokojna, trwala i elegancka limuzyna dla rodziny.
~foopl
Sedan 1.6 73KM 54kW
to, jak ktoś kiedyś powiedział, taki "amerykański polonez", wystrój i wygląd staromodny, ale jak się dba to potrafi się odwdzięczyć niezawodnością i komfortem jazdy, a że wygląda inaczej niż obecnie produkowane? Przynajmniej nie mam problemów ze znalezieniem go na zatłoczonym parkingu przed np M1 :)). A KAŻDY zadbany samochód ładnie wygląda. W sumie: jeżdżę tym cudem 10 lat i na razie nie zamienię na inne, nie warto, no... może... omega kombi...
3,7
~dzamnik z pod samiuskik tater
Sedan 1.6 73KM 54kW
jak na tak leciwy samochód całkiem nieźle, nie zamieniłbym na poloneza no i ten unikatowy wygląd. Pomimo tych wszystkich minusów taunus to taunus i bast abez dyskusji
4,1
~Sieldog
Sedan 2.0 100KM 74kW
Samochód moich marzeń, żałuję że się nie urodziłem 30 lat temu. Problem w tym że nawet jeśli się zrobi ze swojego Taunusa cacuszko, to będą to pieniądze utopione, nie do odzyskania przy sprzedaży:((
~gonzalles@wp.pl
Sedan 1.6 72KM 53kW
Za tą cenę świtna sprawa. Najlepiej mieć gaz, wtedy koszta są nieduże. Jedynie OC troche kosztuje, ale na malucha czy Poloneza bym nie zamienił.
3,5
~skun37@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 73KM 54kW
moje pierwsze auto ktore sam odbudowalem wiec je czcze!
3,7
~szajbus27@wp.pl
Sedan 1.6 73KM 54kW
Bardzo dobrze sie prowadzi, jesli chodzi o młodych to będą mieli problemy z OC bo jest dość wysokie ze wzgledu na poj.silnika, mimo to radze wybrac Taunusa niż malucha, ma się przed sobą kawał maski, a cena jest podobna.
~Radosław
Sedan 2.0 100KM 74kW
Samochód odkupiony w 2017 roku od właściciela z rocznika 32, który był jedynym właścicielem przez 35 lat, który dbał o ten samochód z całych sił, powodem sprzedania samochodu była choroba właściciela, która uniemożliwiała prowadzenie wszelakich pojazdów, mam tu na myśli zamputowane nogi. Przez cztery lata zrobiłem nim tylko 8 tys. km, w chwili kupna samochód miał 210 tys. km. przebiegu.
4,1
~vasala@wp.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
Nie zamienie go na żaden inny, mam jeszce SKODE FABIA ale FORDA nie zmienie nigdy
3,5
~Jacek
Sedan 2.0 100KM 74kW
w latach mlodosci byl swietny, a teraz o niebo lepszy od malych plastikowych kilkulatkow