Oceny Ford Taunus III 2.0 100KM 74kW 1979-1982

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Taunus III 2.0 100KM 74kW 1979-1982

~Radosław
Sedan 2.0 100KM 74kW
Samochód odkupiony w 2017 roku od właściciela z rocznika 32, który był jedynym właścicielem przez 35 lat, który dbał o ten samochód z całych sił, powodem sprzedania samochodu była choroba właściciela, która uniemożliwiała prowadzenie wszelakich pojazdów, mam tu na myśli zamputowane nogi. Przez cztery lata zrobiłem nim tylko 8 tys. km, w chwili kupna samochód miał 210 tys. km. przebiegu.
~koneser z jeleniej
Sedan 2.0 100KM 74kW
Ja mam coupe. Mimo że jest 3 drzwiowy wchodzenie i wychodzenie z tyłu nie sprawia kłopotu . W sprawie silnika to nie ma oczym gadać . ja mam 2.0 i każdego zostawiam w tyle na światłach . Kada panienka sie ogląda . po tuningu mój taunus osiąga granice 200 na godzinę .
~Mat
Sedan 2.0 100KM 74kW
niesmiertelny temat w taunusie brak 5, ilosc miejsca rewelacyjna po zmianie tylnych lozysk cisza, tylko te hamulce i uklad kierowniczy ale za to cienki, jaki wyglad pozdrowienia dla milosnikow Tanusa
~mr.pankrok@gmail.com
Sedan 2.0 100KM 74kW
ma swoje lata, lubi po marudzić, ale ta linia nadwozia i przyjemność z prowadzenia są jedyne w swoim rodzaju :]
~Tomasz
Sedan 2.0 100KM 74kW
Taunus to spokojna, trwala i elegancka limuzyna dla rodziny.
~gonzo kvirus@wp.pl
taunus jest super autkiem za te pieniadze dla mnie to auto to 8 cud świata
~Sieldog
Sedan 2.0 100KM 74kW
Samochód moich marzeń, żałuję że się nie urodziłem 30 lat temu. Problem w tym że nawet jeśli się zrobi ze swojego Taunusa cacuszko, to będą to pieniądze utopione, nie do odzyskania przy sprzedaży:((
~vasala@wp.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
Nie zamienie go na żaden inny, mam jeszce SKODE FABIA ale FORDA nie zmienie nigdy
~redford81@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
Znakomity oldtimer. Dużu, komfortowy, jeśli jest prawidłowo utrzymany, to nie powinien sprawiać problemów.
3,5
~Jacek
Sedan 2.0 100KM 74kW
w latach mlodosci byl swietny, a teraz o niebo lepszy od malych plastikowych kilkulatkow