Oceny Ford Taurus II Sedan

Oceny Ford Taurus II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Taurus II Sedan

~zywczok@wp.pl
Ford Taurus II
Pominięto tu bezpieczeństwo, a właśnie dlatego mam teraz 2-go Taurusa SHO bo 1-szy uchronił mnie i żone od śmierci lub kalectwa przy czołowo-bocznej konfrontacji z TIRem+przyczepa. Odbyło się to przy 100 km/h (!!!). Wyszliśmy bez szwanku! Bardzo twarda i mocna i duża konstrukcja, a pod maską ciężko włożyć rękę - to procentuje gdy chodzi o życie. Bardzo dobre osiągi przy dużych gabarytach i relatywnie małym spalaniu oraz full wypas czynią, że...
~michal_5000
Ford Taurus II
Świetny wóz. Jedyna moja uwaga - oczekiwałbym nieco lepszych materiałów i wykończenia. Przy czym nie porównuję teraz z jakimś oplem czy dełu (bo te zostają daleko w tyle), tylko z Acurą Legend, Mazdą 929, Oldsem Aurora - czyli autami segmentu "premium".
~Piotrekzet
Ford Taurus II
Nie zamieniłbym na żadnego europejczyka. Przedtem jeździłem Tempem, też było nieźle, ale za mały. Tak naprawdę tylko Amerykanie potrafią budować samochody. Pozdrawiam posiadaczy Daewoo, życzę szczęścia
~e.radziejewski@pata.pl
Sedan 3.2 i V6 24V 223KM 164kW
Ford Taurus II
samochód jest bardzo wygodny, typowo rodzinny, fakt eksploatacja jest kosztowna ale przy tych możliwościach jakie posiada to cena która trzeba zapłacić, rujnująca sprawą są naprawy a zwłaszcza koszt sprowadzanych części jesli maja być nowe, ja staram się używać tylko takich i chyba sie to opłaca, jeśli miałbym zmieniać na inny to chyba tylko na nowszy i młodszy model taurusa.
2,7
~cwapr@access4cheap.com
Ford Taurus II
Model taurus sho. Super szybka czterodrzwiowa maszyna, ale co z tego skoro kupa zlomu. Sprzeglo wymienialem 4 razy, silnik przeciekal, twarde sprzeglo i skrzynia biegow, a najgorsze, ze w lecie po 2-3 godzinach jazdy gasl. To byl moj trzeci ford w zyciu. Nigdy wiecej fordow i amerykanskich samochodow. RC
~simms@poczta.fm
Ford Taurus II
autko posiadam 1,5 roku i mimo swojego przebiegu oprocz serwisowych wymian nic przy nim nie robilem, cicho, silnika praktycznie nie slychac, moze troszke przy przyspieszaniu (ale jak sie redukuje do trojki przy 110km/h to chyba ma prawo, dynamiczny mimo swoich rozmiarow, rodzinne autko ze sportowo nutka. piekna sprawa :D
2,6
~Daro
Ford Taurus II
Jedyne co zasługuje na uwagę to silnik, niezawodny reszta, wymaga pilnej uwagi i napraw.
~bob76
Ford Taurus II
Dla mnie doskonale, żaden europejczyk nie może po prostu się równać i koniec !
~Jurek
Ford Taurus II
Nie mam żadnych uwag. Komfort i luksus za umiarkowanie niską cenę.
~kiju
Ford Taurus II
Amerykanski zlom, nawet w szkole na ststystyce porownywalismy do japonczykow. poprostu tego nie da sie zapomniec. po kupnie Nissana Altimy niebo a ziemia, bez porownania.
Ford Taurus II Sedan