Lista ocen Ford Taurus II Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW 1991-1993 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zywczok@wp.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Pominięto tu bezpieczeństwo, a właśnie dlatego mam teraz 2-go Taurusa SHO bo 1-szy uchronił mnie i żone od śmierci lub kalectwa przy czołowo-bocznej konfrontacji z TIRem+przyczepa. Odbyło się to przy 100 km/h (!!!). Wyszliśmy bez szwanku! Bardzo twarda i mocna i duża konstrukcja, a pod maską ciężko włożyć rękę - to procentuje gdy chodzi o życie. Bardzo dobre osiągi przy dużych gabarytach i relatywnie małym spalaniu oraz full wypas czynią, że...
~cwapr@access4cheap.com
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Model taurus sho. Super szybka czterodrzwiowa maszyna, ale co z tego skoro kupa zlomu. Sprzeglo wymienialem 4 razy, silnik przeciekal, twarde sprzeglo i skrzynia biegow, a najgorsze, ze w lecie po 2-3 godzinach jazdy gasl. To byl moj trzeci ford w zyciu. Nigdy wiecej fordow i amerykanskich samochodow. RC
~Piotrekzet
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Nie zamieniłbym na żadnego europejczyka. Przedtem jeździłem Tempem, też było nieźle, ale za mały. Tak naprawdę tylko Amerykanie potrafią budować samochody. Pozdrawiam posiadaczy Daewoo, życzę szczęścia
~Daro
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Jedyne co zasługuje na uwagę to silnik, niezawodny reszta, wymaga pilnej uwagi i napraw.
~Jurek
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
Nie mam żadnych uwag. Komfort i luksus za umiarkowanie niską cenę.
~zar23@arp.com.pl
Sedan 3.0 i V6 24V 223KM 164kW
bardzo wygodny i pojemny,a części można juz zdobyć w miarę tanio
Ford Taurus II Sedan