Lista ocen Ford Thunderbird X 4.6 i V8 208KM 153kW 1991-1997 (9) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~REMEK---biuro@euro-instal.com
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
bardzo łagodnie zmienia biegi,moment zmiany biegu można plynnie regulować pedałem gazu,niesamowite przyspieszenie przy podwójnej redukcji biegu.Wadą skrzyni jest niestety konieczność częstych zmian oleju i filtra/jesli ktoś ma ciężką nogę/,ponieważ niewymieniony filtr powoduje uślizg sprzęgła. Polecam na zwłaszcza zimę odpowiednik dextrona firmy mobil , oczywiście syntetyk.
~jrm@pf.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
oby Matka Fortuna nie zechciala zazrtowac sobie ze mnie , puki co pracujacy sympatycznie automat z przyjemnie wchodzacym i spelniajacym swoja role overdrivem , po wylaczeniu overdrivea mozna poszalec
~I.E.
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Jak działała to było ok. Już raz wymieniałem skrzynie i prawie koszt mnie powlił. Teraz nie wiem co się stało - skrzynia w idealnym stanie a nie jedzie hym? tylko wsteka działa?
~cavscout@poczta.onet.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Musialem wlozyc nowa skrzynie biegow, dzieki niebu ze na gwarancji. Mam 4 biegowego automata. Transmisja dziala dobrze i przezuca wtedy kiedy wymagam.
~thomas1981@o2.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Wszystko pieknie tylko czasem slizga sie sprzego... i to przy wyprzedzaniu... Ale naprawiono i smiaga jak ta lala :D
~zientarski@gmail.com
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Automat AOD, miałem dwa takie auta w obydwuch zepsuł się 4 bieg. Lipa !!!!
~jeepgregor@poczta.onet.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Jak narazie automacik ładnie miesza biegami :)
~rmolga@euro-instal.com
ALE OLEJKI KOSZTUJĄ 1000 ZŁ / Z FILTREM/
~adams2-69@o2.pl
Super Birds 4.6 i V8 208KM 153kW
Jak narazie działa bez zarzutu .