Lista ocen Ford Transit III (19) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~telefon015@tlen.pl
Furgon 2.0 84KM 62kW
Samochód na chodzie, posiada dobry silnik, pali od ręki, koła bliźniaki, opony mało jeżdżone jak widać na zdjęciu, 1-raz podwyższany-przedłużany, miejsc siedzących 4, zarejestrowany na 9 osób, Kompletna instalacja gazowa, brak przeglądu, OC ważne do 05.06.2008
~mihalekkk199
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
Wynosiło go na łukach. Średnica zawracania to był horror. Ogólnie bujało, kołysało i generalnie odczuwałem brak kontroli nad samochodem.
~prosiak102@wp.pl
Furgon 2.0 84KM 62kW
czołg bez gąsienic idzie jak burza przez luksus polskich dróg zawieszenie twarde pusty bez ładunku trochę nieprzyjemny na nierównościach buja w koleinach
~Piotrek Kletkiewicz piotrekkletkiewicz@onet.eu
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
auto to nie ma najgordzego układu jazdni. chociaż nieraz jak jade z lawetą to mnie nosi po dwuch pasach jezdni.
~zenobiusz
Furgon 2.5 90KM 66kW
jak go wyczujesz bardzo dobrze trzyma się drogi wyprzedzasz na zakrętach -z tą mocą na prostych nie powojujesz na przyspieszenie
~daniangomera@wp.pl
Furgon 2.5 D 75KM 55kW
zawieszenie super sworzeń kosztuje 35zł netto, drążki szt.17zł,tuleje wahacza 4szt32zł to co to za koszta
~Tomek
Furgon 2.0 84KM 62kW
Zawieszenie znosi polskie drogi bardzo dobrze a na autostradzie jedzie wyśmienicie.Odporny na koleiny.
~szary11@interia.pl
Furgon 2.5 D 80KM 59kW
hamulce świetne nawet z dużym obciążeniem, prowadzenie pewne, stabilny w zakrętach...
~gabamiro
Furgon 2.0 84KM 62kW
przy naszych drogach,końcówki,łożyska kół trzeba sprawdzać co jakiś czas
~roman_be
Furgon 2.5 D 69KM 51kW
trochę za sztywny jak na osobowy ;-); trudno prowadzi się w zimie