Lista ocen Ford Transit VI (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zajc3w
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
kabina projektowana dla kierowców poniżej 170. w firmie na 5 kierowców najbardziej chwalą sobie ergonomie dwaj najniżsi, 152 i 164 cm wzrostu, ja mam 192 i klne na ten złom codziennie. Ani nie ma ma miejsca dla lewej nogi, żeby ją rozprostować trochę na autostradzie, ani nie ma regulacji kolumny kierowniczej, więc kierownice mam między nogami i muszę się do niej schylać. Spróbujcie tak jeździć8 godzin.... Jako pasażer nie jeżdżę.
~smok_waw
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
W wersji z fotelami 1+2 komfortowo jeżdżą dwie osoby, w trójkę jest już ciasno. Warto wiedzieć, że zależnie od rodzaju ściany grodziowej istnieje możliwość przykręcenia kanapy pasażera w 2 pozycjach - bardziej do przodu lub bardziej do tyłu. Wersja bardziej do przodu w praktyce uniemożliwia normalną jazdę trzeciej osobie - nie ma miejsca na nogi, a kierowca z trudem może zmieniać biegi.
~Stachu
Van LWB 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wewnątrz jest kupa miejsca. Jak się postarać to można i spać w kabinie :) Jedyne co mnie nieco drażni to dostęp do schowka nad głową. Dostęp jest jedynie z części ładunkowej. Fajnie by było moc się tam dostać z szoferki. Z drugiej strony dzięki takiemu rozwiązaniu wioząc profil 5 m udało mi się go zmieścić pomimo „paki” 4,1 m.
~johndoe
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
Ten pojazd został chyba przystosowany na chiński rynek sprzedaży... O ile miejsca dla kierowcy jest dość to dwóch pasażerów, dość masywnych mechaników (bo to dla takich głównie osób jest skierowany ten pojazd) musi się cisnąć. Miejsca jest stanowczo zbyt mało.
~lobooz
Van SWB 2.2 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Masa schowków pomaga utrzymać porządek w kabinie. Czasem można wręcz o czymś zapomnieć. Jest wygodnie. Nie pakowałem się jednak do niego na dłuższe trasy. Transitem jeździłem po jednym województwie. Masterem po Europie. Trudno mi więc porównać.
~bartekmanu
Van MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jest wystarczająco przestrzeni dla pasażerów, poza dodatkowym trzecim miejsce po środku z przodu.
~Jerzy Kaczmarski
Kombi MWB 2.2 Duratorq TDCi 115KM 85kW
jest dość sporo miejsca na nogi i fotele można troszkę rozłożyć , fotel kierowcy się reguluje jak się chce
~bart
Van SWB 2.2 TDCi 110KM 81kW
Kierowca bardzo przeciętnie natomiast pasażer kompletne dno. Ciasno i niewygodnie lata 80!!
~Krzysztof
Kombi SWB 2.2 Duratorq TDCi 85KM 63kW
kierowca ok ale małe zastrzeżenie dla pasażera przy oknie , przełącznik od otwierania okna wbija się w nogę
~Lisuu
Podwozie z przedłużoną ramą 2.4 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Kierowca siedzi wygodnie, pasażerowie na ławce obok już nie koniecznie.