Lista ocen Ford Windstar I (41) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darek_wawa@poczta.onet.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
bardzo dobra, moze dlatego ze praktycznie cały czas dziala automatyczna klima kóra reguluje tempreature w aucie, szyb sie nie skrobie, uruchamia sie auto na 5 minut i szyby sa suche, boki nie zaparowane jak w wiekszosci aut europejskich... auto przystosowane zarówno na pustynie jak i na rejony pólnocy... jeździłem nim w temperaturach około 38 stopni jak i -36........ nigdy nie zawiodło, dlatego jeżdże nim na codzień
~mx31@o2.pl
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
Nie wiem jak to zrobili ale zimą jest ciepło a latem chłodno. W Sharanie miałem odwrotnie... Rada dla wszystkich co kupuja vany: MUSZA być oddzielne nawiewy w przestrzeni pasażerskiej! To mus i koniec! W windstarze jest to rozwiązane dobrze i tyle.
~supermario@rogers.com
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Elektrycznie regulowana ostatnia para okien (doskonala rzecz gdy ma sie psa) Ogrzewanie dobre ale przyda sie drugi system z tylu. klimatyzacja dosc dobra ale brak nawiewu na tyle siedzenia powoduje ze z przodu kierowca marznie a z tylu pasazer sie poci
~von Marcus - madmax@tlen.pl
Minivan 3.0 V6 148KM 109kW
ogrzewanie nawet na jedynce działa jak sauna, natomiast klimatyzacja sprawia złudzenie że znajdujemy się w igloo - trzeba umiejętnie obchodzić się z ustawieniami, ponieważ szkoda pieniędzy na lekarstwa oraz czasu na leżenie w domu.
~darioso
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
W ubiegłą zimę 2006 przy -30 stopniach to w środku mogłem jeździć w slipach. Podwójna klima (osobno przód i tył) jest super wydajna. Latem przy włączonych obu nawiewach macie prawdziwą Arktykę.
~Daniel0
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Bardzo szybko sie nagrzewa, dzieki temu, ze fabrycznie nie ma filtra kabinowego nie ma problemu z zaparowanymi szybami. Nie wiem jak z klima, poniewaz u mnie nie dziala.
~jakro@o2.pl
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
ogrzewanie dobre dla kierowcy ale pasażerowie mogą zmarznąć. może mam popsuty nawiew ciepłego powietrza na tył albo nie umiem go uruchomić. klima ok.
~Marek
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
Super. Chyba większość posiada 2 strefową klimę. Każdy ma regulację dla siebie. Nie ma co pisać w stanach to standard.
~hobby
Minivan 3.8 V6 203KM 149kW
Z przodu rewelacyjnie, w środku poprawnie, z tyłu kiepsko, chociaż akurat ostatnia kanapa nie jest przeze mnie wykorzystywana.
Dziennik kosztów dla Ford Windstar I
18,8
22,0
~IreX
Minivan 3.8 V6 GL 155KM 114kW
jest dobrze, pewnie lepiej będzie przy podwójnym nawiewie, ale nie miałem okazji porównać. Klimatyzacja działa bardzo wydajnie.