Lista ocen FSO Polonez Atu Plus (81) - Całokształt

Na liście zabraknie 80 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aga_rob@poczta.onet.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
silnik GSI z lekko inaczej zastopniowanymi przełożeniami pozwala na dynamiczną jazdę w zakresie 0-120 km/h powyżej jest dużo gorzej choć na polskie warunki i miasto w zupełności to wystarcza. 0-100 w 10.4 wprawia często pod światłami innych uzytkowników w zdziwienie:)
~marcin
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
skrzynia na 2 i 4 brzęczy, silnik bez awarii jak na razie, przednie zawieszenie do bani - dwa razy w ruku wizyta u mechanika. problemy ze zbieżnością - ustawiana kilka razy a i tak opony tnie. tłumiki szybko się kończą. No ale to przeciez polonez
~Bertone
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Autko super na początek, szczególnie w wersji PLUS: lekko się nim manewruje, części są tanie, łatwo dostępne. Nie jest to auto do szaleńczej jazdy, w sumie uczy pokory. Polecam dla tych wszystkich, którzy zaczynają swą przygodę z motoryzacją
~Hansik
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Moim zdaniem polonez jest dobrym autem w eksploatacji, moje auto ma ponad 170000 tys. km przebiegu, do silnika jeszcze nie zaglądałem, mam, nawet jak coś nawali to części są tańsze niż te do zachodnich aut. jedynym problemem jest wyjący tylni most.
~polonezomaniak
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
nych zwłaszcza młodych rodzin, duża przestrzeń pasażerska i stosunkowo pojemny bagażnik w połączeniu z niskim kosztami utrzymania powoduja iz auto to staje sie doskonałą propozycją na rodzinna limuzyne, szkoda tylko że już jej nie produkują
~donkrs
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
doskonałe auto z duszą idealne dla kogoś kto lubi sobie podłubać przy aucie (bo zawsze jest coś do roboty ).Co do spalania to nie wiem ile palił lałem za 50 zł LPG i 200kilometrów robił przy bardzo zróżnicowanej jeździe
~Aro...
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Ogolnie auto nie dla mnie. Meczy mnie slaba dynamika, ale dlatego nie potrafie go ocenic obiektywnie. Ogolnie mnie nie zawiodl, nawet w mrozy pali na dotyk ale i tak z checia bym sie go pozbyl....no nie lubie go i juz!!!!
~Vela
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Do ślubu nie będziesz woził to fakt, ale jeżeli nie masz kompleksu niższości to jeżdzisz tok samo jak każdym innym modelem auta. Trzeba lubić swój samochód. Pakowny, tani, łatwy w naprawie. Koroduje tak samo jak inne.
~ja
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Co wy macie za polonezy które nie potrafią pokonać wzniesień nawet tych dużych. Na solinie są takie serpentyny jak sam sku..syn a mój poldke bez problemu je pokonał. Moze nie wiecie poprostu co to jest pedał gazu;)
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Atu Plus
10,3
10,2
~utekutek@tlen.pl
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Kupiłem ten samochód od firmy z przebiegiem 130tys. To była wersja na Finlandię więc ma pełno bajerów ( od elektrycznych szyb i pompowanych siedzeń aż po zestaw głośnomówiący ze wzmacniaczem). Jestem z niego bardzo zadowolony.
FSO Polonez Atu Plus