Lista ocen FSO Polonez Atu (63) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dago
Atu 1.6 76KM 56kW
No z tym jest nieszczególnie - wycieki płynu chłodniczego,głowna rura od ogrzewania lubi sie zatykać. Żeby odczuć że grzeje trzeba z 5 km przejechać.Nadmuchy dość wydajne,kratki wentylacyjne też,tylko lubi dostawac sie przez nie kurz .....-przynajmniej u mnie.
~Yaroslav
Atu 1.6 76KM 56kW
trafilem na egzemplarz ktory grzeje swietnie (poprzedni byl pod tym wzgledem tragiczny) bylem mile zaskoczony zima przy ostrym mrozie wystarczy chwilka i jest przyjemnie cieplo czasem nawet za cieplo:P jest tylko jeden minus.. latem tez jest goraco:/
~l.i.s@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Niestety, mój egzemplarz działa na przekór - zimą chłodzi, latem grzeje. Zimą nawiewy, mimo iż zamknięte wpuszczają mroźne powietrze z zewnątrz. Sytuacja analogicznie przedstawia się latem. Niestety u mnie ogrzewanie padło.
~rolecki
Atu 1.6 76KM 56kW
u mnie tragedia wymieniłem nagrzewnice bo tamta ważyła z 10 kg tyle miała kamienia ale ta tez grzeje jakby chciała a nie mogła a co najlepsze jednym wlotem leci gorące powietrze a drugim chłodne tej zagadki nie mogę rozwiązać
~suxen@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Raczej jako mało praktyczny dodatek. Podczas jesieni przednia szyba mocno paruje - trzeba sporo cierpliwości. Nawiew na boczne szyby słaby.
~piotrek_b
Atu 1.6 76KM 56kW
to jest chyba najgorsze w poldolocie :/ zima nagrzewaa sie dopiero po przejechaniu gdzies 10 km a latem nawiew jest za slaby i halasliwy
~Kuba
Atu 1.4 103KM 76kW
Za duża przestrzeń jak na takie ogrzewanie,w lecie trzeba jeździć przy otwartych oknach :) ogółem dałbym ocenę 3,5
~Piter
Atu 1.6 76KM 56kW
zawór nagrzewnicy, szeroka szyba w przednich drzwiach - w dużym fiacie (szyba z "trójkącikiem") były mniejsze przeciągi
~ted23@tlen.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
W lecie gorąco, w zimie zimno. W lecie otwieramy szybki, a w zimie zasłaniamy wszystkie wloty powietrza pod maskę.
~rony@rybnet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Ogrzewanie lubi wysiąść, szczególnie zmiana nawiewu, ale da się to szybko naprawić. Wentylacja troszkę za słaba jak na tak duże auto.
FSO Polonez Atu