Oceny FSO Polonez Caro Plus 1.4 103KM 76kW 1997-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny FSO Polonez Caro Plus 1.4 103KM 76kW 1997-1998

~Polonez_Rider
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Według mnie jest to znakomita alternatywa dla rozpadających się, pełnoletnich (i nie tylko) wraków sprowadzanych z niemieckich szrotów. Idealny jako auto rodzinne, myślę że ciężko będzie znaleźć coś tańszego i na tyle nowego. Aha rzecz bardzo istotna, nie dajcie się skołować jeśli chodzi o gaz do tego silnika!!! często zakładają do tej jednostki zwykłą instalacje LPG, podczas gdy chcąc bezpiecznie jeździć konieczna jest doń wtrysk sekwencyjny...
4,1
~ng-krk nh
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Samochód konstrukcyjnie z lat 70 :) Przchyla się na zakrętach, jest podsterowny, nurkuje mocno podczas gwałtownego hamowania, lubi korodować na spodzie ale mój akurat jest zakonserwowany więc jest dobrym stanie, ogólnie toporne auto ale za to wytrzymałe i tanie w utrzymaniu, więc jest dobrze.
3,3
~bełciarz
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
: Polonez Caro po modernizacji (Plus), miał być typowym autem dla polskiej rodziny (niedrogi, w miarę przestronny) i trzeba przyznać, że swoje zadanie spełnił. Nie miał na celu bicia rekordów, tylko spokojny dojazd z punktu A do punktu B. W zadbanym egzemplarzu, awarie nie zdarzają się bardzo często (zwłaszcza w silnikach 1.4). Polonez jak na swoje gabaryty jest dosyć przestronnym autem i ma niski próg załadunku. Największą zaletą jest...
~dawibar@wp.pl
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
wszystko mierzone specjalnymi przyrzadami,wszystko robione przez fachowcow,ale mam do was pytanie : jaka mocniejsza skrzynia (ktora pozwala osiagnac wiecej niz 210-220 km/h) mozna zalozyc do poloneza?
4,1
~akrupowicz - konrad9911@gazeta.pl
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Niewątpliwie samochód z dobrym silnikiem, z kiepskim układem kierowniczym, do którego należy się przyzwyczaić, aby nie był uciążliwy.
3,5
~pawel
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
w 2001 roku zapłaciłem za niego 10500 zł. za 4 letnie auto to nie było dużo, niestety po niecałym roku auto zostało mi skradzione.

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~Darek G.
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Samochód nie dla małolatów do poszalenia. Prawdziwie rodzinny. Rodzice + dwoje dzieci + bagaż i jeszcze zostaje miejsce. Czego więcej chcieć za tę cenę.
~dewujot@interia.pl
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Wszystkim życzę takiego Poloneza". Nie opłaca sie instalować gazu, bo silnik jest więcej niż ekstra.
~K0chan0wsk1
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
Według mnie mogło by być ciszej w samochodzie ale jak jade sam to wyłączam radio i słucham buczenie tego silniczka :) i to jak się wkręca w obroty mmmm pysznie mili Państwo :) (Wyciszenie)
2,1
~SK
Caro Plus 1.4 103KM 76kW
silniczek jest ok, ale kiepsko sie jezdzi ze wzgedu na tragiczne przelozenia skrzynki biegow (Silnik)
FSO Polonez Caro Plus