Lista ocen FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW 1998-2002 (25) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojtac
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
nagrzewnica bardzo długo się grzeje. wentylacja to jest zawsze bo wkońsu nawet ramki drzwi dobrze nie dolegają do uszczelek po czasie. pozatym uszczelki się zchodzą i bywa że zawiewa z okolic lusterek. ale nie ma co narzekać. drażni tylko to że nawet w obiegu zamkniętym potrafi parować w środku i stojąc w korku czuć spaliny.
~tynium
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Wszsytko dobrze jak w normlanym samochodzie, szczelne naweiwy. Nagrzewa sie normlanie, posiada obieg wewnetrzny, automatyczne włączanie tylnej szyby ogrzewanej, nie wime skad ale Polonez sam wie ze am oszroniona lub pokrytą rosą szybe, hm?
~radip
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
w zimie ciepelko elegancko latem czasem trzeba sie posilkowac otwartym oknem ale dostepna byla wersja z klima dmuchawa wydajna obieg zamkniety nic nie daje moze z winy nieszczelnosci karoserii?
~zibi0401
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Układ ogrzewania i wentylacji jest pneumatyczne sterowany pomocą plastikowych ciegielek które lubią spadywac i trzeba je zakładać szczególnie off nadmuchu na szybę przednia.
~buba
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Zimą nieco zbyt słaba nagrzewnica, ale jest to odczuwalne w zasadzie dopiero od - 10 stopni. Latem dobrze, niestety w moim nie ma klimy (były modele z klimą za dopłatą).
~Tomek
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Dobra dmuchawa szyby szybko odparowują jedynie nadmuch na nogi kiepski zamiast ciepłe powietrze lecieć na stopy to gdzieś waliło ciepło po wyżej...
~kloc
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Podobno Polonezy nie grzeją a ten grzeje. Przy -20 ogrzewanie nie nadążało ale przy mniej ekstremalnych temperaturach w zupełności wystarcza.
~HARNAŚ
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Moja nagrzewnica jest już troche zakamieniona, więc nie grzeje na full, aczkolwiek do reszty układu nie mam wiekszych zastrzeżeń.
~:)
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
grzeje jak diabli :) odmrażanie szyb nie nastręcza problemów. recyrkulacja działa już 6 rok i nic jej sie nie dzieje :)
~Kamil -- prosze pisac :) kamil02052@wp.pl
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
starszy mój polonez grzał jak mu sie chciało ale ten nowszy co mam go teraz grzeje wspaniale
FSO Polonez Caro Plus