Lista ocen FSO Polonez Caro (414) - Widoczność

Na liście zabraknie 559 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wroclawianin
Caro 1.6 76KM 56kW
Widoczność jest DOSKONAŁA !! Zadnym autem nie jedzi mi się lepiej po zakorkowanym mieście. Można mykać z pasa na pas, przjezdzać bardzo blisko innych uzytkowników, np. na waskiej ulicy Pulawskiego, miedzy TIR a tramwajem. Jeżdzę również firmową Toyotą Carrollą z 2003r, Clio III i POLONEZ przy tych autach, ma DOSKONALĄ widoczność.
~Shoovarath
Caro 1.9 D 69KM 51kW
Brak klimatyzacji i długo rozgrzewająca się nagrzewnica (tylko z 2 nawiewami!). Proste fotele, dość sztywne (daleko im do tych z W123). Kanapa tylnia dobra dla 2 osób, wszystko ze sztywnymi nieustawnymi zagłówkami. Nie ma co czarować. Komfortem nie grzeszyło i nie grzeszy. Widoczność w normie.
~KAMIILCIIOCars
Caro 1.6 87KM 64kW
Tu było by doskonale gdyby FSO zamontowało lepsze lusterka, Caro ma je bardzo małe i nie wiele w nich widać. Jednak pod względem widoczności to Caro est dość dobrze zaprojektowany gdyż widzimy wszystko dookoła auta.
~Darek
Caro 1.6 87KM 64kW
Tutaj nie miałem większych zastrzeżeń. Widoczność w każdą stronę wręcz doskonała, duże lusterka, ale odejmuje jedną gwiazdkę za odpadające lusterko wsteczne od sufitu na wybojach, zdecydowanie pogarszało to widoczność:-P
~pogon_szczecin
Caro 1.6 76KM 56kW
Bomba. Tył wielkie oszkolny, lustreka spore. Na bocznych jak i głównym poezja. Mało jeżdże ale poldek ma to super. Na boki też ładnie wycieraczki jada do konca nic nie zasłania. Każdy to chwali poldka. Ja też, ladnie widać :)
~Piotr
Caro 1.6 76KM 56kW
Generalnie widoczność dobra do przodu i do tyłu. Minus za lusterko wewnętrzne, które wypada mi na wysokości oczu i zasłania w pewnym zakresie widok do przodu w prawo. Niższy kerowca może nie mieć tego problemu (ja mam 180cm wzrostu).
~Łukasz
Caro 1.6 87KM 64kW
Wyjątkowo wszystko łądnie widać. Krótkie drzwi boczne, duża tylnia szyba to najwieksze zalety. I co najważniejsze sprawnie funkcjonuje ogrzewanei tylnej szyby i tylna wycieraczka - zaleta 5-drzwiowych aut.
~adam
Caro 1.5 75KM 55kW
To jest mocna strona poloneza.Duża szyba z przodu i z tyłu oraz nie mniejsze z boku gwarantują świetną widoczność co w połączeniu z niezłymi światłami zapewnia bezpieczna podróz po zmroku.
~kaczor_19@tlen.pl
Caro 1.6 87KM 64kW
To jest dosyć mocna strona Poloneza. Stosunkowo wysokie miejsce kierowcy i duży kąt widzialnej przestrzeni zarówno do przodu jak i do tyłu. Jeszcze nie sprawił mi kłopotu przy parkowaniu.

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Caro 1.5 75KM 55kW
Jedna z najmocniejszych stron auta. Wszędzie widać bardzo dobrze. Tylna szyba ogromna, słupki boczne niezbyt szerokie. Taka widoczność powinna być w każdym aucie.
FSO Polonez Caro