Lista ocen FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW 1993-1997 (53) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Caro 1.4 103KM 76kW
Pozycja za kierownicą nawet dla osób mojego wzrostu (199cm) jest względnie komfortowa. Pedały wydają się być umieszczone trochę za blisko siebie, ale jest to rzeczą normalną w produktach FSO. Ilość miejsca na nogi i na głowę na tylnej kanapie jest wystarczająca do komfortowej podróży.
~Michał
~Polini Poznań
Caro 1.4 103KM 76kW
z przody wygoda jak trza mam 190cm więc mam jeszcze luz nad głową i w nogach, z tyłu trochę mało komfortowo, przy wzroście do 170 jest dobrze powyżej jest problem z kolanami, ale i tak przeważnie jeżdzę sam lub z żonką.
~inqgnito
Caro 1.4 103KM 76kW
wsiadając do auta mamy wrażenie, że z zewnątrz jest dużo wieksze niż w środku, jadąc 400km ma się wielka ochote zatrzymać na kawe... Ocena dobra jest za to, ze po rozlozeniu tylnej kanapy mamy bardzo wygodne łóżko
~Kudłaty:D
Caro 1.4 103KM 76kW
Z miejscem jest super.Z przodu mozna sie rozwalić jak sie chce a na tył bez problemu wchodzą trzy normalne osoby. Autko jak na taką cene bardzo wygodne i komfortowe.
~polo81@tenbit.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
kierowca ok, kierownica troche duza i jak ktos jest wysoki uwiera w nogi, a nie ma regulacji fotela gora/dol. pasazer lepiej niz w niejednym zachodnim wozku
~Avp919
Caro 1.4 103KM 76kW
W Polonezie jak na takie autko jest naprawdę dużo miejsca, a dzięki fotelom inter groclin można bez problemu jeździć w długie trasy
~tomekfso10
Caro 1.4 103KM 76kW
Wszystkie oceny które wystawiłem na ten samochód ,ktory posiadam nie są zaznaczone bezmyślnie. Każda z ocen jest przemyślana.
~Wariat (507031460) Fan Klub FSO
Caro 1.4 103KM 76kW
Miejsca na nogi jest wystarczajaco, przydalo by sie tylko wiecej miejsca nad glowami pasarzerow. Bagarznik jest ok.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Caro 1.4 103KM 76kW
5,1
11,8
~siwyalf@hoga.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
Miejsca pod dostatkiem zarowno dla kierowcy jak i pasazerow. Za maly bagaznik (szczegolnie jak dojdzie butla na gaz.
FSO Polonez Caro