Lista ocen FSO Polonez Truck (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JACEKRATAJCZAK@WP.PL
Truck 1.6 87KM 64kW
DOŚĆ MAM TEGO ZŁOMU POLSKIE GUWNO NIE ZYCZE KOMUŚ MIEĆ TO COŚ MYŚLE ZE TEN SILNIK IMOST POHĄDZĄ TO SKARBONKA BEZ DNA NARAZIE 1000KM I NIC
~udany zakup
Truck 1.6 87KM 64kW
Koszty,niezawodnosc,panewki graja,rdzewieją,palą duzo (benzyna),ale mojego zawsze milo wspomne......a i fartowny byl,a w razie koniecznosci i kowal naprawi.
~holi
Truck 1.6 87KM 64kW
jeżeli zamierzacie coś przewieść coś większego to do tego się to auto nadaje, ale utrzymanie go jest zbyt kosztowne, ponadto o komforcie jazdy nie ma mowy
~TruckCargo
Truck 1.5 82KM 60kW
Jest to dobry wyrób polskiej myśli technologicznej - chociaż mogli zrobić solidniejszą budowę nośną tzn ramę a nie budowa profilowa przedniej części samochodu
~www.rybarczyki@onet.pl
Truck 1.9 D 70KM 51kW
gdyby nie kiepskie hamulce zaznaczyłbym "doskonale",biorąc pod uwagę niezawodność,spalanie,wygodę,pakowność no i cenę-rewelacja,gorąco polecam.
~www.rybarczyki@onet.pl
~zx spectrum
Truck 1.6 87KM 64kW
Ma 140 tys. trochę bierze oleju ale nieza dużo wyciąga 150 km/h w co nie uwierzyłbym gdybym sam nie jechał tyle.
~metalikans.@interia.pl
Truck 1.9 D 70KM 51kW
to mój 3 trak i ostatni. nie polecam disla. te wcześniejsze byly spoko oba z gazem. nie kupuj disla
~gniedz83@wp.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
Kocham ten samochód i moja przyszła żona też. To jest pick-up samochód stworzony na amerykańskie randki :-)

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~radek_saj
Truck 1.5 82KM 60kW
Moj polonez ma kolor bialy.nie ma jednej wycieraczki,reflektora przedniego po stronie pasażera itp.
FSO Polonez Truck