Lista ocen Honda Accord IV (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FioleK
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
W lecie przy takim przeszkleniu jest ciężko. Można otworzyć szyberdach (kiepsko wentyluje, za to doskonały do jazdy pod wieczór albo rano) oraz uchylane tylne okna = duży hałas. Ogrzewanie jest OK. Samochód bardzo szybko uzyskuje właściwą temperaturę pracy. Dobrze działa nadmuch szyba i stopy. Nadmuch jest również na stopy pasażerów z tyłu!!
~mts
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Zimą grzeje bardzo szybko i bardzo skutecznie, podczas deszczu potrafią parować tylne szyby przy włączonym słabym nawiewie. Mam wersję bez A/C - latem czarna tapicerka+czarna deska rozdzielcza = gorąco, elektryczny szyberdach nie za bardzo daje tutaj radę.
~Łukasz R.
Kombi 2.2 i 16V 150KM 110kW
wspaniałe, nie mam klimy ale lepszej wentylacji jeszcze w żadnym innym aucie nie widziałem, bardzo ergonomiczna, nawet jeśli na dworze jest 30 stopni to z wentylatorów i tak leci chłodne powietrze.
~Tomtom
Kombi 2.2 i 16V 150KM 110kW
Zawieszał się silnik w dmuchawie i trzeba było go lekko puknąć żeby zaskoczył. Można było wymienić jednak puknięcie były tańsze i nie trzeba było oddawać auta na warsztat
~kędziorno
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
...klimatyzacji nie ma ale nawiewy itp są ok i ważne jest to, że można wszystkie usterki naprawić śrubokrętem... szyberdach działa 23lata
~niki
Kombi 2.0 i 16V 133KM 98kW
Ogrzewanie 5/5 . W zimę nie skrobię już szyb . Zostawiam samochód z włączonym silnikiem .Wracam po 4 min. i jest już cieplutki w środku :)))
~pawel.szymula@gmail.com
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jak na 21-letnie auto grzeje w zimie świetnie, a latem potrafi nieźle przymrozić - na zwykłej wentylacji, klimatyzacji nie używam obecnie :)
~Komar
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Niesamowicie szybko grzeje się w środku! Przydałoby się jeszcze tylko podgrzewanie przedniej szyby, ale w Hondach tego nie montowali w tamtym czasie :)
~dan1521@o2.pl
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Piekielnie szybko sie nagrzewa, super sprawa, bardzo mi się to podoba, zwłaszcza zimą, po paru minutach dmuchawa przedniej szyby usuwa cały lód!
~DAREK niuton_dk@wp.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Przy opadach parują boczne szyby, brak klimy :(, latem plecy mogą się spoćić. Zimą bez zastrzerzeń, szybko się nagrzewa. Bardzo cicha praca dmuchawy.