Lista ocen Honda Accord IV (42) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FioleK
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Tragedia. Samochód jest cichy do 80km/h. Potem coraz bardziej rosnący huk, który mniej więcej około 110km/h osiąga apogeum. Grodź silnika nie jest wyciszona - zaglądałem. Pomiędzy silnikiem, a kabiną nie ma żadnego wyciszenia. Pod tapicerką podłogi jest lepiej - leży cieniutki filc - zawsze coś. Nadkola nie są wyciszone. Dla mnie samochód jest głośny. Przyjaciel się ze mnie cieszy, że jestem nadwrażliwy... 130km/h na III biegu i można...
~szyna
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Jak na samochod z tamtych lat to cichuteńko, jeśli oczywiście egzemplarz zadbany, bez dziur na wydechu, czy po wypadkach, bo wtedy wszystko w srodku trzeszczy. Warto tez zwrocic uwagę na to czy jest mata wugluszajaca pod maska silnika.
~prywo
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
wiek i ilość kilometrów jakie zrobił ten samochód na polskich drogach może zrobić swoje - jednak nie w przypadku Accorda IV gen plastiki dobrej jakości, spasowane idealnie i tylko czasem coś jęknie
~Łukasz R.
Kombi 2.2 i 16V 150KM 110kW
jak ktoś chce szaleń to usłyszy ten dzwięk ryku silnika, jeśli ktoś jeżdzi spokojnie jest mały pomrók, praktycznie powyżej 3500 obrotów słychać prace silnika co strasznie podwyższa adrenaline
~mts
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Cicho nie jest. Nie słychać silnika, za to mocno słychać szum powietrza. Przy szybkiej jeździe znaczny hałas. Mogłoby być trochę lepiej.
~kozakmaster@o2.pl
Coupe 2.0 i 16V 133KM 98kW
Jak silnik wkręca się na 4000 obrotów, nie można powiedzieć, że jest cicho. Ale chyba nie o to chodzi w tym aucie, żeby było wyjątkowo cicho.
~DAREK niuton_dk@wp.pl
Sedan 2.0 16V 110KM 81kW
Nieco głośne zawieszenie na naszych drogach. Ale na asfalcie dobrej jakości przy prędkości ok 130-150 mozna śmiało rozmawiać beż podnoszenia siły głosu.
~kędziorno
Sedan 2.0 i 16V 133KM 98kW
...głośno na wysokich obrotach ale w tym samochodzie chodzi o silnik a warto go słuchać bo pięknie brzmi... :)
~dan1521@o2.pl
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Jak się go kręci wysoko to słychać, ale prze tej mocy nie trzeba raczej przekraczać 3tys obrotow i wtedy jest idealnie
Dziennik kosztów dla Honda Accord IV
11,3
~Komar
Sedan 2.2 i 16V 150KM 110kW
Powyżej 4,5 tys. obrotów słychać silnik (pomruk). Wcześniej przy cicho włączonym radiu nic nie słychać.