Lista ocen Honda Accord V Sedan (131) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jan
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Accord jest wąski, to jego mankament. Ja mam 195 cm wzrostu i kawał byka ze mnie. Na długość jest ok, ale zbyt wąska i niska jest. Łbem wycieram podsufitkę a łokciem walę w szybę. Co do pasażerów - jeżeli uważasz, że Honda accord to samochód 5 osobowy - spróbuj usiąść z tyłu. 2 dorosłe osoby to max maxów. Ma ogromny bagażnik, przez co pasażerowie są przesunięci za bardzo do przodu. Jak ja odsunę fotel kierowcy, dotykam praktycznie tylnej...
~sieluzyc@o2.pl
Sedan 2.0 i 116KM 85kW
Ja wiecej miejsca nie potrzebuje. Mam 182 cm wzrostu i dobrze mi zarowno z przodu, jak i z tylu. Bagaznik spory, ale pelnowymiarowe kolo zapasowe skutecznie mi go ogranicza. W fabrycznym miejscu kola mam toroidalny zbiornik z gazem. Tylna kanapa sie u mnie nie sklada, wiec nie mozna bagaznika powiekszyc, ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo; moze sztywnosc nadwozia jest przez to wieksza. W bmw tez nie ma, a przynajmniej nie bylo,...
~Jarek
Sedan 2.2 i VTEC 150KM 110kW
Mam 180 cm wzrostu i jak ustawię fotel w prawidłowej pozycji (plecy przylegają do fotela podczas gdy lewa dłoń jest zaciśnieta na kierownicy na godzinie 12) to niestety na nogi miejsca już nie ma. Z tyłu natomiast siedzi się jak w najlepszej kanapie. Mógłbym prowadzić z tylnej kanapy gdyby się dało. Zarówno przód i tył siedzi się nisko (akurat tak lubię) bo i auto dużo niższe niż np passat czy inne podobne.
~Kuba WaWa
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Auto ma chcrakterystykę sportową dlatego z tyłu jest nieco mniej miejsca niż u konkurencji natomiast nie mozna powiedzieć że nie jest tam wygodnie.Auto rczej 4 osobowe z powodu braku 3 punktowego pasa na tylnym siedzeniu pośrodku.Natomiast z przodu jest bardzo komfortowo nawet dla osób o wzroscie 190cm.Regulacja fotela kierowcy elektryczna,pasażera mechaniczna.regulowana kierownica.
~Robert
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Miejsca jest bardzo dużo. z przodu nawet \"większe osoby\" nie będą się stykać barkami miejsca na nogi jest dużo. Z tyłu czuć się można jakby się jechało Mercedesem klasy E, jest naprawdę wiele miejsca na nogi. Fotele jak i tylna kanapa mogą zostać ocenione na 4, są trochę za twarde a kierowca i pasażer nie mogą liczyć na mocne trzymanie boczne w zakrętach.
~Emilio
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jestem wysoki mam 190cm i jako kierowca nie narzekam.Ogólnie jest dużo miejsca.Idealnie dla 4 osób,przy 5 z tyłu robi się trochę ciasno.Wysoki pasażer,który siedzi z tyłu może narzekać na dość mocno opadającą linię dachu,ale ten model Accorda to jeden z najdłuższych ,a zarazem najniższych aut w swojej klasie.
~km031280@gmail.com
Sedan 2.0 TDi 105KM 77kW
Mam 4-osobową rodzinę. Zmieściliśmy się wszyscy na dwutygodniowe wczasy 2000 km od domu i jeszcze zostało nam miejsca w bagażniku :) jest ok. Po przejechaniu całej trasy bez noclegu (22h) nie czułam się bardzo źle (kierowca). Gorzej czułam sie po jeździe w Polo z Warszawy do Sopotu :D
~Szymon
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu duża ilość miejsca. Przy wzroście 185 cm mogę odsunąć fotel tak daleko, że ledwo sięgam do pedałów. Z tyłu nieco gorzej, zwłaszcza w 5 osób, aczkolwiek robiłem trasy ponad 400 km w składzie 4 dorosłych chłopów i też specjalnie nie narzekali :)
~froniu1983
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Mimo, że auto jest dość długie to jendocześnie dosyć niskie, a to już nie wpływa dobrze na przestrzeń w środku. Jest przecietnie i prosiło by się o kilka centymetrów wzwyż, lepiej przez to by się też wsiadało i wysiadało. Ale w cztery osoby można śmiało się wybierać w długie podróże.

Usterki Honda Accord V

Honda Accord V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~NIKT
Sedan 2.0 i S 131KM 96kW
Miejsca w samochodzie jest pod dostatkiem. Z tyłu śmiało mogą podróżować 3 osoby i nie odczówa się dyskomfortu, a kierowca nie jest notorycznie kopany w fotel przez siedzącego za nim pasażera. Za kierownice wsiądznie osoba niska jak i bardzo wysoka
Honda Accord V Sedan