Lista ocen Honda Accord VI Coupe (41)

~miner4321
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Jest to rzadko spotykany model w polsce i ludzie się za nim oglądają. Świetnie się prowadzi jest wygodne a wszystkie cupetki mają bogate wyposażenie. Auta nie ma co porównywać z innymi jest po prostu wyjątkowe niezawodne a na 17 calowych felgach prezentuje się rewelacyjnie. Pozdrawiam wszystkich którzy mają przyjemność użytkować ten model.
3,6
~greturt
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
Bardzo dziwne auto. Zakochałem się na początku w tym samochodzie bo chciałem kupić coś mocnego i nietuzinkowego. To auto na pewno jest wyjątkowe - zwraca uwagę, jest bardzo wygodne, wyposażenie jak na ten rok robi wrażenie. Wszystko pięknie, dopóki coś się nie zepsuje. Większość części jest do wersji 2.0 i 2.3. Katalogi z częściami do 3.0 puste. W moim przypadku zaczęło się od wydechu, który jest bardzo ciężko dostępny - pomógł lokalny spawacz...
~sasza@pro.onet.pl
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
kultura pracy i dźwięk, szczególnie w zakresie obrotów 4500-6000 to muzyka dla uszu. Przydałaby się większa elastyczność. Ok. 65000 km na gazie. (Silnik)
3,1
~kris
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
jeżeli szyby nie parowały by tak podczs deszczu, lepiej przyspieszał- to auto całkiem przyjemne
3,4
~kacpik@poczta.onet.pl
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
bardzo mi się podoba sylwetka i ostry charakterek przy ciężkiej nodze, mógłby mniej palić (pewnie jak każdy :))
~Marken
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
silnik 2.0, vteca zapina przy 2300obr lub przy małym obciążeniu od 3800obr, troche nisko kręci za mało jak na silnik hondy i tego brakuje, 2.0 trochę mało do tej masy 3.0 nie brałem ze względu na spalanie i automat, wcześniej miałem civica który setkę robił w 5sek ten 2 razy dłużej więc ciężko się przyzwyczaić, też lubi się napić w szczególności na vtecku. (Silnik)
~Tomasz
Coupe 2.0 i 16V 147KM 108kW
Jak na 5 lat użytkowania auto bezawaryjne, wymieniłem jedynie łożyska z piastą w tylnych kołach i klocki hamulcowe. Poza tym to tylko wymiany oleju i wizyty na stacji benzynowej :)
~avocado30@op.pl
Coupe 3.0 V6 24V 200KM 147kW
doskonałe auto z pełnym wyposażeniem, jasna skóra, podgrzewane fotele, kontrola trakcji, nawigacja GPS, klimatronic, telefon, b. dobre osiągi
~Jaro
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
Rewelacyjny samochód za te pieniądze i ta nie powtarzalna sylwetka i śmiszne ceny części zamiennych.
~Sylwestroo
Coupe 2.3 i 16V 150KM 110kW
mam wersję z silnikiem 2.0, 147 kucyków, nie wiem dlaczego nie ma takiego w spisie wieć dałem 2.3. Zupelnie wystarcza do codziennej jazdy. (Silnik)
Honda Accord VI Coupe