Lista ocen Honda Accord VI Sedan 1.6 i 115KM 85kW 1998-2002 (8)

~boniek81
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Auto doskonale jak na swoj wiek,polecam kazdemu kto ma dosc wizyt u mechanikow co miesiac.Japonskie auta sa naprawde niezawodne.wyglad auta nadal cieszy oko.silnik 1.6 115 Km daje rade jak na gabaryty tego auta.jak trzeba to potrafi ladnie przyspieszyc,wyprzedzanie tira to nie problem ale trzeba zrobic redukcje do trojki jesli konieczne jest szybkie wykonanie manewru.LPG nie wrzucalem do auta bo szkoda Hondy meczyc na gazie.
~accordklubpolska.pl FMI
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Za kwotę ok 15-20 tyś to jedno z najmniej awaryjnych aut jakie można kupić. Ja jestem zadowolony, ale jeśli macie wybór to nie kupujcie 1.6, dołóżcie troszkę pieniędzy na 1.8 lub 2.0, może trochę więcej palą, ale jazda jest szybsza
3,4
~Piotr
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Lubi wysokie obroty co niestety odbija sie na spalaniu (Silnik)
~Maniek
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Sprawuje się wyśmienicie pod warunkiem że na bieżąco wymienia się olej, filtry itp.
~Złoty
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Pięknie wygląda, bardzo dobrze trzyma się nawierchni, mała awaryjność, szkoda, że bagażnik ma tylko 430 litrów w tej klasie. Duże spalanie. 116Km to zdecydowanie za mało.
~miketyson
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód, nie psuje się (na razie) brak irytujących rozwiązań, przyjemne i dobrze wykonane wnętrze. Silnik 1.6 tylko do spokojnej jazdy w zamian jest ekonomiczny. Dobrze znosi instalacje gazową. Auto przyjemnie się prowadzi, wady to hałas we wnętrzu, twarde fotele. Auto w starym, \"nie plastykowo/zabawkowym stylu.
~p.laskowski1@op.pl
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Bardzo przyjemny pomruk silnika na wyższych obrotach. Honda uwielbia wysokie obroty. (Silnik)
~arrr
Honda Accord VI Sedan