Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW 1998-2002 (29) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~borsuk4@autograf.pl
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Naprawde WARTO.Jeśli honda była serwisowan i bezwypadkowa , To jedno jest pewne Nigdy cię niezawiedzie. Przeglądy hmmmm.Taniocha bo wymieniaja tylko podzespoły eksploatacyjne ,a orginały po przystepnych cenach.Przez pierwsze dwa lata przeglądy kosztowały mnie 350zł bo była tylko wymiana oleju .Przy 180tyś był główny przegląd który kosztował 800zł a teraz znowu 350 hehehCzyli przez 4 lata i przejechane hondą 70tyś wydałem na nią 1850zł...
~Jakub.
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Stosunkowo udane auto. Posiada wiele problemów z układem wspomagania. Prowadzi się super, nie brakuje mocy przy wyprzedzaniu. Bardzo przewidywalne i świetnie skręcające! Serio poprzednie auto jakie miałem to była Ibiza 2FL i accord skręca tak samo jak nie lepiej od tego małego chathbacka!
~Marcin
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
jak jezdzi sie delikatnie do 4 tys obrotow spalanie srednie 12 litrow gazu w mieszanej jezdzie skrzynia automatyczna. w trasie spada zszedlem do 9 litrow ale potrafi spalic i 16 litrow gazu jesli ostro jezdzi sie
~alan11x
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Za auto z 2000r z kompletnym wyposażeniem, zamontowaną nową instalacją gazową oraz po wymianie wszystkich elementów typu. olej, rozrząd, opony zapłaciłem około 19 tyś zł. Ocenę czy dużo czy nie pozostawiam Państwu...
~Adam
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Jakość wnętrza naprawdę dobra. Materiały dobrej jakości. Posiadacz Accorda VI generacji będzie musiał się liczyć ze szkrzypiącym schowkiem. Na szczęście - nie jest to kosztowna usterka.
~PiotrPPP
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Honda wypada znacznie lepiej od przereklamowanych niemcow BMW, VW, AUDI.Ceny konkurentow sa zbyt wygorowane, a Passtowi daleko do Accorda. (Relacje w Wielkiej Brytani, nie znam cen polskich)
~bartas
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Powiem tak hondy tanie nie są za swojego na full opcji(wersja ES) po opłatach i ubezpieczeniach dałem w sumie ponad 18 tys, no ale napewno będzie to interes na długie lata, POLECAM
~Mele
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Za 1/3 ceny nowego kupiłem sześciolatka z przebiegiem 95 tys.(z czego 10 tys. po polskich drogach), nie bitego, w pełnej opcjii. Mam wymieniać dalej...?
~djdjdjd
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Myśę, że stosunek jakośc cena wypada dobrze a kupujący będzie bardziej zadowolony z 10 letniej hondy niż z 10 letniego pasata :)
~kvazzi
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Bardzo dobrze. W porównani do przereklamowanych samochodów niemieckich to samochód oferuje naprawdę dużo na niewygórowaną cenę.
Honda Accord VI Sedan