Lista ocen Honda Accord VII Sedan (299) - Całokształt

Na liście zabraknie 179 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tmTadek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Kto nie jeździł Hondą ten nie wie jaki to komfort, moja wierność poprzez Civica dotarła do Accorda - nie żałuję nawet w jednym procencie, jak zresztą inni co tym autom zawierzyli. Naprawdę super "Firma"
~M.D. Warszawa
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Samochod najpiekniejszy i najlepszy w swojej klasie na rynku polskim.Polecam kazdemu zainteresowanemu samochodami tej klasy.Jest to drugi moj Accord/poprzedni model 2000r. 18oo/ . Accordy sa o.k.
~poznan@ite.waw.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Świetny samochód. Poprzednio jeździłem Civicem. Accord to inna galaktyka. Wspaniałe przyspieszenia. Sportowy wygląd. Przyjazny serwis. Gorąco polecam. W tej klasie chyba nie ma konkurencji.
~Lucjan
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam ten samochód. Wiadomo, że nie jest to limuzyna, ale do codziennej eksploatacji jak najbardziej mogę polecić. Nawet w długie trasy daje radę.
~Wasyl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jestem szczęśliwym posiadaczem poliftowego Accorda 2.0 benz z 2007r, auto ogólnie rzecz ujmując bardzo udane, bezawaryjne, bezobsługowe, pewne, absolutnie solidne.
~Bartek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Bardzo dobre wygodne i niezawodne auto. Ponadczasowa sylwetka, wygodne wnętrze i pojemny kufer. Sensowne ceny serwisu i części, szeroka oferta zamienników i punktów serwisowych.
~zubinho
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mam sentyment do tego auta. Fajnie wygląda i fajnie się prowadzi. Polecałbym po 2005 wtedy masz pewność, że nie trafisz egzemplarza z wadliwymi fabrycznie wałkami.
~lucco
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Świetne auto. Praktycznie bez kosztowe o ile trafi się na nie "zabity" egzemplarz. Nieco droższy niż konkurencja w tym segmencie ale warto odrobinę dopłacić.
~Daniel
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Auto wręcz rewelacyjne. Mnie brakuje tylko napędu na 4 koła. W zimie i w czasie deszczu potężny moment obrotowy powoduje częste zrywanie przyczepności przednich kół przy ruszaniu.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Sedan
7,4
11,9
~wacek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jeśli chodzi o wygląd i jakość to bardzo dobrze. Jeśli chodzi o komfort i prowadzenie są lepsi w tej klasie. Ekonomia przeciętna ale niezapominajmy ,że fura waży swoje około 1400 kg.
Honda Accord VII Sedan