Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW 2002-2008 (39) - Całokształt

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anubisagd@vp.pl
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Niezawodne,bezpieczne,komfortowe i oryginalne autko.Moja wersja pochodzi z USA,jest większa od europejskiej. Dla mojej rodziny idealny -5 osób. Silnik wiadomo igła,jeszcze w dodatku na łańcuchu rozrządu.Mały oryginalny przebieg .Do bagażnika potrafię zmieścić wózek dla bliżniąt.
~Europejczyk
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Po doświadczeniach z BMW (4lata), VW (6 lat), Saabem (11 lat) pierwsze wrażenia z Accordem są b. dobre. W relacji cena/zadowolenie stawiam 5. Jest wygodna, przewidywalna, szybka, mocna i bezpieczna. Co ważne-złodzieje jej nie lubią (i niech tak zostanie). Polecam!!
~Roger
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Myślałem, że będzie kosztowny, ale przy jeździe delikatnej (oszczędnej) pali mi tyle co poprzedni Nissan Primera 1,8 115km. Jeźli natomiast sobie docisne go, to uśmiech długo nie schodzi mi z ust. Bezawaryjny po prostu taki jaki powinien byc.
~MarioDLN
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Ogólnie nie mam nic większego do zarzucenia wspaniały samochód niemalże pod każdym względem - szczególnie dla osoby która przesiadła się do niego z Golfa. oczywiście trzeba wyszukać dobrego egzemplarza z nie cofniętym licznikiem...
~Michal
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Mam full wersję od pierwszego właściciela, bezwypadkową i z małym przebiegiem. Znudzi się a nic się nie zepsuje. Nie wiem ile pali przy oszczędnej jeździe. To nie do takiej jazdy samochód.
~Bartek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Bardzo dobre wygodne i niezawodne auto. Ponadczasowa sylwetka, wygodne wnętrze i pojemny kufer. Sensowne ceny serwisu i części, szeroka oferta zamienników i punktów serwisowych.
~lucco
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Świetne auto. Praktycznie bez kosztowe o ile trafi się na nie "zabity" egzemplarz. Nieco droższy niż konkurencja w tym segmencie ale warto odrobinę dopłacić.
~Rysiek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Bardzo dobry samochód dla osoby, która dużo jeździ po trasie i potrzebuje samochodu: szybkiego, dynamicznego, o dobrym prowadzeniu, z niezłym wyposażeniem i ... nie kłójącego w oczy.
~kraska@ceti.pl
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Ogólnie jestem zadowolony z posiadania 2,4 (pop.Opel Vectra 2.0) Więcej powiem za 2.3 lata po przejechaniu 100000 km Chetnie wymienie czujnik deszczu na zwykły włącznik czasowy
~chefren@poczta.fm
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Z pozoru drogi pojazd ale jego odpowiedniki w Europie są o 20-30% droższe. Osiągi całkowicie porównywalne w silnikami 3000. Zużycie paliwa nieco więcej niż w 2000. Warto rozważyć.
Honda Accord VII Sedan