Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (53) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Olek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Problemy z odpaleniem silnika, końcówki drążków kierowniczych do wymiany po 40tys. (całe szczęście na gwarancji). Rozregulowująca się geometria, ząbkowanie opon zimowych.
~Paweł
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Brak dużych usterek - silnik, zawieszenie itp działają super Mam wrażenie, że z każdym następnym kilometrem po 100 tys jest lepiej i lepiej
~Franciszek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nietrwały układ kierowniczy, problemy z odpalaniem silnika. Częste ustawianie geometrii. Za częste przeglądy. Bardzo delikatny lakier.
~Adam
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Tylko problemy z odpalaniem silnika, częsta regulacja geometrii, częste przeglądy, wychodzi, że co ok. 10000km.
~Sławek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Poważnych usterek nie zanotowałem. Jedyną kosztowną \"usterką\" zakup nowego kompletu opon zimowych po jednym sezonie!!!!!
~dj honda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
narazie przejechalem 700km i nic sie nie zepsulo :] i mam nadzieje ze bedzie tak juz ciagle w koncu made in japan
~pantomek1977
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Za wcześnie chyba na opinie, ale święcie wierze, że samochód made in Japan będzie mi dobrze służych. Póki co idealnie
~Konrad
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Auto nie odmówiło posłuszeństwa na drodze ani razu- co do reszty patrzeć w Drobne usterki
~refi68
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Odpukać przejechałem 101tys. km i nie musiałem byc holowany, dlatego tez jeźdzę kolejną hondą
~krzysiu
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
0 problemów nic się nie popsuło przez rok jazdy - dosłownie nic.
Honda Accord VIII Kombi