Oceny Honda Accord VIII Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW 2008-2016

Honda Accord VIII Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW 2008-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Accord VIII Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW 2008-2016

~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
To moja 3. Honda więc mogę uznać się za fana marki. Auto wciąż świetnie wyglądające (to już 10 latek!), prawie bezawaryjne, jakość użytych materiałów na dobrym poziomie. Uważam jednak, że poprzednia generacja pod względem bezawaryjności wypadała lepiej. Wcześniej miałem Accorda VII z silnikim i-CTDI i przebiegiem ponad 300 000 km. Podejrzewam, że osoba która go ode mnie kupiła 5 lat temu dalej cieszy się bezawaryjną jazdą. W przypadku...
~klapsm1977
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Swietny silnik , zajefajne zawieszenie , uczucia podczas jazdy jak w gokarcie . Idealny na zakrety lub w gory . Po niemcach i francuzach mam japonczyka i teraz dopiero rozumiem kto umie robic dobre samochody !!!! Niesamowita frajda z prowadzenia !!!! Przaktycznie bezawaryjne , troche za maly bagaznik . Nigdy wiecej zemsty Hitlera nie kupie , to juz wiem na pewno. Chyba najlepszy diesel ostatniego dziesienciolecia , filter DPF bezproblemowy...
~Leszek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Użytkuje Accorda 12m-cy zrobiłem nim 25tys. Sprawuje się całkiem nieźle, choć po zakupie parę małych usterek zaliczył, takich jak DPF, który regenerowałem i do tej pory mam spokój i rurka kolektora wydechu. Zaskoczeniem dla mnie jest układ jezdny, świetnie się go prowadzi. Minusem jest na pewno mało miejsca dla pasażerów z tyłu i mały, płytki bagażnik. Auto uważam za dobre i komfortowe, szczególnie jak się siedzi za kierownicą.
~Koks
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Dla mnie jedno z najładniejszych kombi, jeździła nim małżonka obecnie wystawiłem na sprzedaż. Auto ,które świetnie się prowadzi,bardzo dobra pozycja za kierownicą ;dobry kompromis między komfortem a twardością zawieszenia.
3,5
~ae
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Najbardziej w hondzie podobaja mi sie reflektory xenonowe. Jazda w nocy to przyjemnosc. Sa rewelacyjne i warto kupic wersje lepsza zeby je miec i pare innych bajerow jak np. szyberdach. W trasie mozna go lekko uchylic, przez co nie urywa glowy przy uchylaniu okna.
~Marek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Doskonałe auto dla każdego, komfort połączony z dynamiką silnika diesela powoduje ogrom emocji przy nawet najkrótszej przejażdżce. Piękna linia Accorda kombi prowokuje przechodniów na ulicy i stacji paliw.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
7,6
~Kris
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Honda Accord kombi - Piękne auto z pazurem, z którego naprawdę można być dumnym, dynamika jest w 100% wystarczająca, jak mam niedosyt siadam na moto, wygoda, klasa - doświadczyłem fiata, peugeota, vw z każdego byłem zadowolony, ale nie dawały mi tyle zadowolenia i emocji, co honda. cena mnie męczyła długo trawiłem alternatywą był passat, superb i insignia ostateczna decyzja padła na accorda – nie żałuję(-:
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Przejście z Nissan Primera P12 1.8benz na Accorda było bardzo dobrym posunięciem. Znakomity na długie trasy, wygodny, szybki, stylistyka bardzo mi odpowiada. Piękna linia, śliczy kolor Vulcano, nie wiele takich aut na mieście. Na razie niezawodny, ale drogi.
~Pietryk S.C.
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Autko rewelka.....nic dodac nic ujac !!!!! POLECAM !!!!!!!!!!
3,4
~Konrad
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Samochód dobry, nie wybitny, dla kogoś kto potrzebuje dużego auta, trochę denerwujący
Honda Accord VIII Kombi