Lista ocen Honda Accord VIII Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW 2008-2016 (15) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
W miarę precyzyjna, wręcz ciasna ale z dużym skokiem lewarka, zmiana biegów nie jest zbyt komfortowa, Jednak największym minusem jest ogólne przełożenie, przy 160 jest 3,2k obrotów, do jazdy na drogach krajowych się nada na autostrady średnio , warto zaaplikować wraz z olejem MoS2
~Koks
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Automatyczna, Dałem doskonale porównując np.Toyotą Avensis, lub Fordem, ma 5 biegów ale naprawdę nie jest źle, nie jest kapryśna zawsze wybiera przełożenia tak jak powinna obecnie żona jeździ Volvo i uważam ,że mimo 6 biegów w Volvo skrzynię w Hondzie oceniam wyżej.
~Marsjusz
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Manualna. Biegi wchodzą sprawnie, 2 lub 3 razy mi zazgrzytał, pewnie zbyt lekko wcisnąłem sprzęgło przy ruszaniu \"z kopyta\". 6 biegów przydaje się, przy prędkości 130-140km/h na 6 biegu mam 3tys obr. wtedy jest cicho i w miarę szybko.
~Jacek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Bardzo fajnie pracuje skrzynia i ma krotkie przeskoki choc bliskie ulozenie fotela w stosunku do lewarka dla osob o nizszym wzroscie jest bardzo uciazliwe. Boki fotela przeszkadzaja w zmianie biegow.
~chmielu
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Krótkie, precyzyjne przełożenia. Czasami przy minusowych temperaturach przez pierwszych parę minut biegi wchodzą nieco ciężej.
~Marek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Najbardziej precyzyjna skrzynia biegów, jaką testowałem. Biegi wchodzą krótko i pewnie. Japończycy są tu mistrzami !
~ae
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Skrzynia biegow chodzi bez zarzutu. Krotki lewarek, zaraz pod reka, biegi same wchodza.
~rafał
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Dla mnie troszeczke za wczesnie zmienia biegi. Biegi zmienia bardzo płynie i niezauważalnie
~jarek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
japonski automat + diesel = bajka przede wszystkim dlatego kupiłem ten samochod
~Ja
Manualna skrzynia biegów Bardzo precyzyjna